Bagażniki Taurus BikeUp na letnie wyprawy

Wiadomości i wydarzenia

Letni okres to idealna pora dla miłośników rowerowej jazdy. Jeśli konieczne będzie przetransportowanie roweru samochodem, to jedną z możliwości jest skorzystanie z bagażnika montowanego na dachu. Do najpopularniejszych uchwytów tego rodzaju należą polskie modele Taurus BikeUp oraz Taurus BikeUp Pro, które wyróżniają się znakomitą relacją jakość/cena.

Taurus_BikeUp_Pro_-_zdjecie_ilustracyjne_01.jpg

Taurus BikeUp to cieszący się uznaniem użytkowników uchwyt rowerowy, przystosowany do przewozu roweru o średnicy ramy na poziomie od 30 do 60 mm. Bagażnik zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Dzięki zastosowanym mechanizmom nie ma w jego przypadku problemów z montażem. To jednocześnie najlepsza na rynku oferta, jeśli wziąć pod uwagę relację jakości do ceny.

Drugi bagażnik, czyli Taurus BikeUp Pro, to wersja udoskonalona. Uchwyt ten jest wyposażony w dodatkowy zamek oraz specjalnie wyprofilowaną szynę, dzięki której bagażnik wygląda jeszcze lepiej. Ulepszono także system montażu. Dołączone do zestawu adaptery umożliwiają montaż również na aluminiowych belkach z rowkiem „T”.

Oba modele posiadają atest TÜV, spełniają normę City Crash i są kompatybilne ze zdecydowaną większością rowerów. Okres gwarancyjny to 3 lata, a ceny bagażników wynoszą odpowiednio 199 oraz 259 zł.

Taurus_BikeUp_Pro_-_zdjecie_ilustracyjne_02.jpg

Więcej informacji nt. uchwytów rowerowych marki Taurus można znaleźć tutaj.


Komentarze