Bagażniki Whispbar – stylowy design, innowacyjne technologie

Wiadomości i wydarzenia

Bagażniki marki Whispbar to efekt ponad 10 lat intensywnych badań związanych z projektowaniem samochodów oraz właściwościami aerodynamicznymi. Celem inżynierów i projektantów było stworzenie najlepszego na świecie systemu bagażników ułatwiających samochodowy transport.

Marka Whispbar to m.in. belki bazowe, stopy bagażnika/systemy mocowania oraz kompletne i wstępnie zmontowane bagażniki. Katalog zawiera też urządzenia stworzone z myślą o przewozie rowerów, w tym uchwyty montowane na dachu auta oraz bagażniki mocowane na haku holowniczym. W ofercie znaleźć można również specjalne uchwyty do transportu sprzętu wodnego oraz nart. Od niedawna w Polsce dostępne są również boxy dachowe.

Wszystkie bagażniki z logo Whispbar mają co najmniej jedną wspólną cechę. To urzekający wygląd i porywające rozwiązania designerskie. W projektowaniu wzorowano się m.in. na najbardziej aerodynamicznych i równocześnie generujących jak najmniejszy hałas kształtach, które można spotkać w otaczającej człowieka przyrodzie.

Produkty Whispbar wyróżniają się nie tylko stylowym i estetycznym designem, ale także zastosowaniem unikalnych i wyznaczających nową jakość technologii. Przykładowo, właściwości autorskich technologii PerformaRidge oraz PerformaFill, dzięki którym możliwe jest osiągniecie najwybitniejszych parametrów wykonania każdego systemu bagażnika bazowego, pozwoliły na redukcję oporu i hałasu niemalże do zera. Efektem jest cicha, wydajna jazda oraz bagażniki, które służą przez długie lata i przekraczają nawet najbardziej wyśrubowane normy.

Więcej prezentacji wideo dotyczących produktów marki Whispbar można znaleźć tutaj.


Komentarze