KIELCE BIKE-EXPO 2016 z prestiżową nagrodą

Wiadomości i wydarzenia

W ostatnich dniach (między 29 września a 1 października br.) odbyła się tegoroczna edycja targów rowerowych KIELCE BIKE-EXPO. Tysiące zwiedzających miało okazję zapoznać się m.in. z ułatwiającymi transport rowerów uchwytami marki Taurus, a także podobnymi rozwiązaniami marki Whispbar oraz rowerami Kreidler i BMC, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest właśnie Taurus. Prestiżowe wyróżnienie przyznano rowerowi szosowemu BMC Roadmachine 01.

KIELCE_BIKE-EXPO_2016_02.jpg

KIELCE BIKE-EXPO to zdecydowanie najważniejsze dla branży rowerowej wydarzenie w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W tym roku całkowita powierzchnia wystawy zajęła aż 11 tys. m², a rowery oraz akcesoria zaprezentowało w sumie 244 wystawców z 11 państw świata. Goście mogli zobaczyć i bliżej zapoznać się m.in. z uchwytami rowerowymi marek Taurus oraz Whispbar. Nie zabrakło też rowerów z przyszłorocznych kolekcji Kreidler i BMC – ich oficjalnym dystrybutorem jest nad Wisłą polska firma Taurus.

KIELCE_BIKE-EXPO_2016_03.jpg

Targi okazały się szczególnie udane dla roweru szosowego BMC Roadmachine 01. Chociaż w Kielcach zaprezentowano tysiące nowych jednośladów, to właśnie ten model – jako jedyny rower – otrzymał od organizatorów wyróżnienie w kategorii „DESIGN”. Statuetkę wręczono podczas uroczystej gali, która zakończyła pierwszy dzień targów.

KIELCE_BIKE-EXPO_2016_01.jpg


Komentarze