Konkurs „Zima z #Whispbar” – regulamin

Wiadomości i wydarzenia

W czwartek (5 marca br.) na fanpage'u Taurusa ruszył konkurs fotograficzny, w którym wygrać można uchwyt do przewozu nart/snowboardu na dachu samochodu – Whispbar WB300. Konkurs zakończy się 8 marca 2015 r.

WB_300_Product_lifestyle.jpg

Regulamin konkursu „Zima z #Whispbar”

Adres konkursu: https://www.facebook.com/TaurusBagazniki.

Organizatorem konkursu jest wyłącznie firma Taurus.

Uczestnikiem jest osoba fizyczna lub prawna przystępująca do konkursu.

Uczestnictwo:

W konkursie może wziąć udział dowolna osoba, która ukończyła 13 lat i posiada swój profil osobowy na portalu Facebook oraz polubiła fanpage https://www.facebook.com/TaurusBagazniki.

W konkursie może uczestniczyć każda osoba, która zamieści komentarz z nawiązującym do sezonu zimowego zdjęciem pod wpisem konkursowym (zamieszczonym pod adresem https://www.facebook.com/TaurusBagazniki), oraz udostępni na własnym profilu osobowym na portalu Facebook wskazany we wpisie konkursowym link (wraz z opisem „Zima z #Whispbar”).

Biorąc udział w konkursie, uczestnik oświadcza, że posiada pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia (materiału fotograficznego).

Nagroda:

• uchwyt do przewozu nart/snowboardu na dachu samochodu – Whispbar WB300 (wartość uchwytu – 717 zł).

Nagrodę otrzyma osoba, której zdjęcie zostanie najwyżej ocenione przez jury konkursowe firmy Taurus.

Organizator we wpisach dotyczących konkursu w formie komentarza przekaże jednoznaczne informacje o zwycięzcy konkursu (nazwę zwycięzcy na portalu FB).

Nagroda zostanie wysłana w ciągu 14 dni na adres uzgodniony ze zwycięzcą – w formie indywidualnych uzgodnień (wiadomości prywatne FB, e-mail).

Wszelkie dane osobowe podlegają ochronie i poufności i nie będą w żadnej formie przekazywane innym podmiotom, ani publikowane na stronie organizatora bez zgody uczestnika.

W pełni zwalniamy serwis Facebook z odpowiedzialności za przeprowadzany konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.


Komentarze