„Przyjedziemy, dopasujemy, zamontujemy” – nowa opcja dostawy

Wiadomości i wydarzenia

Klienci sklepu internetowego Taurus mogą od teraz korzystać z nowej możliwości dostawy przy zakupie boxa dachowego lub bagażnika. Bez dodatkowych opłat liczyć można na przymiarkę wybranych modeli sprzętu, montaż oraz profesjonalne doradztwo pracowników Taurusa we wskazanej lokalizacji, np. miejscu zamieszkania czy też parkingu w miejscu pracy.

Nowa usługa została wprowadzona w formie pilotażowej. Obecnie jest skierowana do mieszkańców Warszawy. Warunkiem skorzystania z możliwości bezpłatnego dowozu, przymiarki i montażu sprzętu w miejscu wybranym przez kupującego jest zakup bagażnika lub boxa dachowego o wartości powyżej 999 zł brutto.

Co istotne, klient może wybrać do trzech modeli bagażnika/boxa – a następnie razem z pracownikiem Taurusa sprawdzić, który będzie najodpowiedniejszym rozwiązaniem.

Na razie usługa ma charakter pilotażowy. Jeżeli będzie cieszyć się odpowiednim zainteresowaniem, to rozważymy możliwość jej szerszego wprowadzania w ramach naszej sieci partnerskiej również w innych dużych miastach” – zapowiada specjalista ds. sprzedaży w firmie Taurus, Bartłomiej Markiewicz.

Aby skorzystać z nowej opcji, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole podczas składania zamówienia (w sekcji „Wybierz formę dostawy”).

dostawa_w_lokalizacji.jpg


Komentarze