Praca

W tym miejscu znaleźć można aktualne oferty pracy w firmie TAURUS.

Cechy ogólne, na które przedsiębiorstwo zwraca największą uwagę podczas rekrutacji, to samodzielność w działaniu oraz kreatywność. Szczegółowe wymagania zależne są natomiast od charakteru i rodzaju wykonywanej pracy.

Poszukujemy pracownika do oddziału w Warszawie na stanowisko:

Sprzedawca / Serwisant (rowery)

Wymagania:

  • komunikatywność
  • znajomość branży rowerowej - minimum 2-letnie doświadczenie (w tym znajomość akcesoriów rowerowych)
  • szybkie przyswajanie wiedzy, chęć nauki
  • cierpliwość i dokładność
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • prawo jazdy kategorii B
  • obsługa komputera
  • sumienność
  • dyspozycyjność

Obowiązki:

  • serwisowanie rowerów i przygotowanie do sprzedaży
  • sprzedaż i zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
  • prace magazynowe, ekspozycja towarów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • montaż bagażników
  • dobór asortymentu rowerowego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie z 26-letnim doświadczeniem
  • umowę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • możliwość udziału w rozwoju obecności nowej marki rowerowej na rynku warszawskim
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju i realny wpływ na funkcjonowanie firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie curriculum vitae (CV) na adres: rekrutacja@taurus.info.pl.