Wspieramy aktywnych

ZVL Kreidler Sportiva – istniejący od 1995 roku zespół kolarzy górskich. Pełni pasji zawodnicy biorą udział w różnych zawodach, organizowanych cyklicznie w Polsce i w innych krajach świata. Przez lata startów zespołowi udało się zdobyć wiele cennych tytułów, co czyni z niego jeden ze stałych elementów środowiska kolarskiego w Polsce.

ZVL_Kreidler_Sportiva.JPG

Jednymi z głównych elementów, na których opiera się filozofia firmy, są pasja i dążenie do osiągnięcia perfekcji. Dlatego TAURUS wspiera – m.in. jako dystrybutor rowerów marki KREIDLER – aktywność nawiązującą do tych właśnie wartości.

Wśród wspieranych obecnie przez firmę TAURUS znajdują się m.in.:

United Cyclists – polska grupa rowerowa, która na jednośladach przemierza najbardziej ekstremalne szlaki świata. Nieobce są jej saharyjskie piaski Maroka, tajemnicze masywy górskie Kirgistanu czy ścieżki u zboczy szczytów położonych w Himalajach. Grupa planuje wjechać rowerami m.in. na Kilimandżaro, Aconcaguę oraz Górę Kościuszki.

United_Cyclists.jpg

Paweł Chochołek – jeden z najbardziej perspektywicznych kolarzy górskich młodego pokolenia. Reprezentant juniorskiej kadry Polski w kolarstwie górskim. Eksperci widzą w nim jedną z największych nadziei polskiego MTB. Na co dzień jeździ w barwach zespołu KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team.

Pawel_Chocholek.jpg