Rower

Na dwóch kółkach

Rowerowy renesans. Od kilku lat w Polsce rowerami jeździ coraz więcej osób. Trend ten jest niezależny od wieku, płci czy zawodu.

Jedni stawiają na rekreację, drudzy na wyczynowość. Niektórzy szukają adrenaliny i ekstremalnych wyzwań, inni z kolei wykorzystują rower np. do dojazdu do miejsca pracy. Chociaż cele są różne, wspólnym mianownikiem pozostaje aktywność.


Kategorie powiązane z tą aktywnością

Rowery


Akcesoria rowerowe

Użyteczne dodatki, których zastosowanie stwarza przed rowerzystami całkiem nowe perspektywy. Bagażniki, sakwy i inne akcesoria to przede wszystkim możliwość komfortowego i bezpiecznego transportu bagaży.


Akcesoria Pack 'n Pedal

Innowacyjne systemy, które tworzą kompletne zestawy sprzętu i akcesoriów do przewożenia rowerem bagażu. Wśród nowych propozycji znajdują się m.in. magnetyczne uchwyty oraz chowane zaczepy.


Bagażniki

Niezawodne urządzenia służące do bezpiecznego zamocowania ładunku i sprzętu. Dzięki odpowiedniemu sprofilowaniu są kompatybilne praktycznie z każdym modelem roweru.


Produkty do mocowania na kierownicy

Rozwiązania pozwalające montować na kierownicy roweru systemy do przewozu bagaży. Akcesoria te umożliwiają pełne wykorzystanie miejsca – zapewniają jednocześnie stabilność jazdy.


Sakwy

Stylowe torby podróżne umożliwiające bezpieczny przewóz potrzebnych rowerzyście bagaży. Pozwalają zachować komfort jazdy. Sprawdzają się w każdych warunkach, niezależnie od okoliczności.


Bagażniki i uchwyty rowerowe

Systemy zaprojektowane z myślą o rowerzystach. Rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb – pozwalają na bezpieczny przewóz rowerów i dodatkowego sprzętu. Dzięki bagażnikom/uchwytom podróż miłośników dwóch kółek będzie szybka i bezproblemowa.


Akcesoria

Dodatki do uchwytów rowerowych i rowerów – dla zwiększenia bezpieczeństwa przewożonych rzeczy i ułatwienia przewozu.


Bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym

Idealne rozwiązanie do transportu dużej (2-4 sztuki) liczby rowerów. To także propozycja dla właścicieli dużych/ciężkich rowerów, które trudno podnieść i zamontować na dachu. Dostęp do bagażnika możliwy jest nawet wtedy, gdy rowery są już zamontowane.


Uchwyty rowerowe montowane na dachu auta

Nieskomplikowane w obsłudze urządzenia. Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom i technologicznie rozbudowanym systemom mocowań zapewniają pełną ochronę przewożonego na dachu sprzętu.


Uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta

Składane, proste do przechowywania uchwyty, dzięki którym przetransportować można od 2 do nawet 4 rowerów. Przeznaczone dla użytkowników nieposiadających haka holowniczego, a chcących przewieźć większą liczbę jednośladów.


Rowery


Rowery Trekking


Rowery górskie


Rowery miejskie


Rowery elektryczne