Samochód

Przemierzając drogi

Samochód. Podstawa współczesnego transportu. Umożliwia sprawne przemieszczanie się. To czasem towarzysz w drodze do pracy, czasem także w podróży na wakacje, w poszukiwaniu nowych krajobrazów i przygód.

Bez względu na cel podróży, warto odpowiednio zadbać o to, by wyjazd był bezpieczny i komfortowy.


Kategorie powiązane z tą aktywnością

Uchwyty i bagażniki

Aktywny styl życia często wymaga przewożenia określonych ładunków, w tym np. rowerów, nart, deski surfingowej czy kajaka. Korzystając z samochodu, konieczne może stać się znalezienie dodatkowego miejsca na bagaże.


Belki bazowe

Przy wyborze belek bazowych warto wziąć pod uwagę kilka okoliczności. Czy będą używane często czy rzadko? Czy służyć mają do przewozu rzeczy lekkich czy może jednak ciężkich? Znając odpowiedzi na te pytania, można bez większego problemu wybrać optymalny zestaw.


Kompletne wstępnie zmontowane bagażniki


Stopy bagażnika/system mocowania

Dachy samochodów są konstruowane w różny sposób. Dlatego właśnie stopy i system mocowania trzeba odpowiednio dopasować do pojazdu oraz wymagań użytkownika.


Haki

Bezpieczne i proste w obsłudze systemy holownicze, dzięki którym holowanie, niezależnie od rodzaju transportowanego ładunku, będzie komfortowe. Wszystkie haki zaprojektowano i przetestowano z myślą o długoletniej eksploatacji. Sprzęt gwarantuje stabilność podróży i pełne bezpieczeństwo – zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruch…


Bagażniki i uchwyty rowerowe

Systemy zaprojektowane z myślą o rowerzystach. Rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb – pozwalają na bezpieczny przewóz rowerów i dodatkowego sprzętu. Dzięki bagażnikom/uchwytom podróż miłośników dwóch kółek będzie szybka i bezproblemowa.


Uchwyty rowerowe montowane na dachu auta

Nieskomplikowane w obsłudze urządzenia. Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom i technologicznie rozbudowanym systemom mocowań zapewniają pełną ochronę przewożonego na dachu sprzętu.


Uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta

Składane, proste do przechowywania uchwyty, dzięki którym przetransportować można od 2 do nawet 4 rowerów. Przeznaczone dla użytkowników nieposiadających haka holowniczego, a chcących przewieźć większą liczbę jednośladów.


Uchwyty do przewożenia sprzętu wodnego

Wyprawa nad wodę ze sprzętem, szczególnie takim o dużych gabarytach, jest niemałym wyzwaniem. Dlatego stworzono specjalne uchwyty do transportu kajaków, łódek kanoe oraz desek windsurfingowych i wakeboardowych. Dzięki nim w pełni chronione są zarówno sprzęt, jak i sam pojazd oraz pasażerowie.


Bagażniki rowerowe montowane na haku holowniczym

Idealne rozwiązanie do transportu dużej (2-4 sztuki) liczby rowerów. To także propozycja dla właścicieli dużych/ciężkich rowerów, które trudno podnieść i zamontować na dachu. Dostęp do bagażnika możliwy jest nawet wtedy, gdy rowery są już zamontowane.


Akcesoria i części zamienne

Dodatkowe akcesoria, które ułatwiają spełnienie wszystkich transportowych potrzeb i wymagań użytkownika. Części zamienne pozwolą z kolei niskim kosztem wykorzystać już posiadany sprzęt albo wymienić zużyte/uszkodzone elementy.


Łańcuchy śniegowe

Śniegowe łańcuchy na koła, czyli recepta na zaśnieżone i oblodzone drogi. Przy wyjazdach w góry założenie łańcuchów przeciwśniegowych może być koniecznością, szczególnie że na części odcinków europejskich dróg jest to obowiązkiem. W niektórych państwach Unii Europejskiej w sezonie zimowym wymagane jest posiadanie łańcuchów.


Do przewożenia kajaków, kanoe i desek surf

Oferta dla miłośników pływania kajakiem i łódką typu kanoe. Uchwyty zostały skonstruowane specjalnie dla tego rodzaju sprzętu, przy dokładnym uwzględnieniu kwestii bezpieczeństwa.