Sporty wodne

Wodne wyzwania

Morza, oceany, jeziora. Raz spokojne i ciche, raz wzburzone i niebezpieczne. Bezkres błękitnych tafli wody – rozciągających się po horyzont – może przytłaczać. Może również zachęcać do zmierzenia się z falami, do próby sił.

Aktywne spędzanie czasu nad wodą nie byłoby możliwe bez odpowiedniego sprzętu.


Kategorie powiązane z tą aktywnością

Przyczepy

Mocowane za pomocą haka holowniczego do samochodu pojazdy będące odpowiedzią na potrzebę przewozu dużych ładunków, których nie można przetransportować w inny sposób. Zróżnicowana gama przyczep dostosowanych do różnych celów i wymagań użytkownika. Niezależnie od rodzaju zaczepu, urządzenia tego typu zapewniają bezpieczeństwo przewozu.


Uchwyty do przewożenia sprzętu wodnego

Wyprawa nad wodę ze sprzętem, szczególnie takim o dużych gabarytach, jest niemałym wyzwaniem. Dlatego stworzono specjalne uchwyty do transportu kajaków, łódek kanoe oraz desek windsurfingowych i wakeboardowych. Dzięki nim w pełni chronione są zarówno sprzęt, jak i sam pojazd oraz pasażerowie.


Akcesoria

Dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu przewóz wodnego sprzętu stanie się jeszcze łatwiejszy. Poszczególne akcesoria stworzone zostały z myślą o ściśle określonych potrzebach użytkowników.


Do przewożenia kajaków, kanoe i desek surf

Oferta dla miłośników pływania kajakiem i łódką typu kanoe. Uchwyty zostały skonstruowane specjalnie dla tego rodzaju sprzętu, przy dokładnym uwzględnieniu kwestii bezpieczeństwa.


Na deski surfingowe

Propozycje dedykowane surferom. Przystosowane do specyficznego kształtu desek uchwyty gwarantują bezpieczny transport sprzętu. Umożliwiają równocześnie szybki i prosty załadunek oraz wyładunek.


Boxy dachowe i kosze

Boxy zapewniają dodatkowe miejsce, dzięki czemu można wziąć w drogę dodatkowe bagaże czy sprzęt. Gwarantują oczywiście również bezpieczeństwo i pełną ochronę przewożonych rzeczy. Dla bardziej wypukłych ładunków dobrym rozwiązaniem będzie kosz bagażowy. Wypożyczalnia boxów »