Informacja prasowa: Konkurs dla kreatywnych. Gdziekolwiek jedziesz…

Informacje prasowe

W poniedziałek ruszyła nowa akcja konkursowa pn. „Gdziekolwiek jedziesz…”, organizowana przez polską firmę Taurus. Zadanie jest proste. Wystarczy twórczo rozwinąć hasło. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone bagażnikami rowerowymi – uchwytami montowanymi na dachu samochodu – ProRide 591 szwedzkiego Thule oraz BikeUp Taurusa.Konkurs

Rozwinięcie może być krótkie i zwięzłe (np. „Gdziekolwiek jedziesz, jedź bezpiecznie”), ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby było ono bardziej rozbudowane. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie do trzech propozycji. Konkurs jest oczywiście bezpłatny.

W akcji udział może wziąć każdy, kto polubi fanpage Taurusa (https://www.facebook.com/TaurusBagazniki) i zaproponuje własne rozwinięcie hasła. Trzy najciekawsze (miejsca I-III) zostaną nagrodzone bagażnikami BikeUp (sprzęt o wartości 179 zł), wyprodukowanymi w Polsce przez Taurusa.

BikeUp

BikeUp

Konkurs skierowany jest również do uczestników Programu Taurus (program lojalnościowy dla klientów i partnerów Taurusa). Dla trzech najlepszych – najwyżej ocenionych przez jury – rozwinięć hasła „Gdziekolwiek jedziesz…” przewidziano nagrody w postaci aluminiowego uchwytu ProRide 591 szwedzkiej firmy Thule (sprzęt o wartości 359 zł).

ProRide 591 ProRide 591

Organizatorzy konkursu przygotowali ponadto 10 nagród pocieszenia (bidony, breloki i latarki) – dla autorów haseł, które zdobędą najwięcej głosów w aplikacji konkursowej.

Konkurs rozpoczął się 28 października i zakończy się 12 listopada 2013 r.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest polska firma Taurus (główna siedziba w Mikołowie). Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży bagażników oraz innych produktów związanych z transportem (m.in. łańcuchy śniegowe i rowery elektryczne).

Formularz konkursowy (aplikacja w serwisie społecznościowym Facebook):
https://www.facebook.com/TaurusBagazniki/app_139761029533870

Formularz konkursowy dla uczestników Programu Taurus:
http://www.taurusprogram.pl/konkurs-gdziekolwiek-jedziesz/

Regulamin konkursu:
http://www.taurusprogram.pl/regulamin-konkursu-gdziekolwiek-jedziesz/

Dodatkowe informacje dla mediów:
Robert Senczek
Manager Generalny
ul. Wieczorka 11
43-190 Mikołów
tel. 48 (32) 322 13 84
fax. 48 (32) 322 13 85
mail: robertsenczek@taurus.info.pl

Informacja prasowa: Konkurs dla kreatywnych. Gdziekolwiek jedziesz... (PDF)


Komentarze