Nowy salon sieci Taurus w Opolu

Informacje prasowe

Sieć salonów polskiej firmy Taurus, znanej w branży bagażników już od przeszło 30 lat, poszerzyła się o kolejny punkt w Opolu. Salon Taurus Opole mieści się w pobliżu centrum miasta przy ulicy Tysiąclecia 6. Opolanie zapewne kojarzą ten adres z firmą Sport-Bike&Ski, z którą Taurus ściśle współpracuje i współdzieli lokal. Efektem tej współpracy jest możliwość kompleksowej obsługi klienta i odpowiedź na jego potrzeby, zarówno w zakresie zaopatrzenia w sprzęt rowerowy i narciarski, a także dobrania sprzętu potrzebnego do jego transportu.

IMG_20200424_131648.jpg

W opolskim salonie można zapoznać się z bogatym asortymentem produktów wiodących na rynku marek m.in Taurus, Thule, Yakima, czy Kamei. Są to przede wszystkim boxy dachowe, bagażniki dachowe, platformy rowerowe montowane na hak samochodu, uchwyty rowerowe, narciarskie oraz do przewożenia sprzętu wodnego, a także szeroki wybór haków oraz łańcuchów śniegowych. Co więcej, w opolskim punkcie można zapoznać się i zakupić wózki sportowe, plecaki oraz przyczepki rowerowe marki Thule.

Ponadto, w salonie można skorzystać z szeregu usług takich jak fachowe doradztwo, montaż, serwis oraz usługi posprzedażowe. W salonie Taurus Opole działa też coraz popularniejsza w całej sieci wypożyczalnia bagażników samochodowych, boxów dachowych, platform rowerowych, uchwytów rowerowych i narciarskich oraz łańcuchów śniegowych.

PANO_20200424_131019.jpg

„Nowy punkt jakim jest Taurus Opole, wpisuje się w dalsze kroki rozwoju sieci sprzedaży stacjonarnej firmy Taurus. Zdajemy sobie sprawę, że wybór sprzętu z naszego asortymentu niejednokrotnie wymaga fachowej porady oraz usług towarzyszących, takich jak właściwy dobór i montaż zakupionego sprzętu. Otwierając kolejne lokalizacje, zapewniamy klientom komfortowy dojazd oraz dostępność miejsc parkingowych, a także rzetelną obsługę naszych fachowców, którzy doradzą przy wyborze optymalnych w danym przypadku rozwiązań.” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

IMG_20200424_130145.jpg

Salon Taurus Opole obsłuży klientów z województwa opolskiego i okolic. Jak dotąd mieszkańcy tych rejonów najbliżej mieli do salonów w Rybniku i Wrocławiu.

Sieć salonów Taurus obejmuje już 12 punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Są to salony w Bydgoszczy, Poznaniu, Rzeszowie, Rybniku, Sopocie, Szczecinie, Warszawie (dwa punkty), Wrocławiu, Krakowie, Opolu oraz w siedzibie firmy w Mikołowie.

Taurus planuje dalszy rozwój w zakresie zwiększania liczby punktów sprzedaży stacjonarnej.


Komentarze