Poznań i Szczecin z salonami sieci Taurus

Informacje prasowe

Polska firma Taurus, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji boxów dachowych oraz innych urządzeń ułatwiających transport samochodowy, rozbudowała swoją sieć salonów o kolejne dwa obiekty w dużych miastach. W ostatnich tygodniach otwarto nowe punkty w Poznaniu oraz Szczecinie. Jak zapewnia Taurus, w salonach można liczyć nie tylko na szeroką ofertę, ale także na fachową pomoc i doradztwo.

Salon_sieci_Taurus_w_Poznaniu_mat._pras..jpg

W nowych salonach, które zlokalizowane są w Poznaniu (ul. Wieruszowska 10) i Szczecinie (ul. Mieszka I 21), klienci mogą znaleźć głównie sprzęt ułatwiający samochodowy transport – np. boxy dachowe, bagażniki różnego typu oraz łańcuchy śniegowe.

Nasze dwa nowe salony wpisują się w szerszą strategii rozwoju. Obok sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego, oferujemy również sprzęt w punktach stacjonarnych, które umiejscowione są w dobrze zlokalizowanych miejscach. Dzięki rosnącej sieci jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom atrakcyjną i stabilną politykę cenową – tak w sklepie internetowym, jak i punktach stacjonarnych. W salonach można ponadto liczyć na fachową pomoc oraz obiektywne doradztwo – zarówno w zakresie wyboru odpowiedniego w danym przypadku produktu, jak i wszelkich spraw czysto technicznych” – mówi manager generalny w firmie Taurus, Robert Senczek.

Obecnie firma posiada już pięć własnych punktów handlowych, które zlokalizowane są w Mikołowie, Sopocie, Szczecinie, Poznaniu oraz Warszawie.

Taurus_mat._pras..jpg

Taurus działa na rynku od blisko 30 lat. Wywodząca się z Mikołowa firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji bagażników, boxów dachowych oraz innych akcesoriów usprawniających transport. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się produkty marki Taurus oraz innych cenionych producentów, w tym np. Aurilis, Cam, Kamei, Pewag, Thule, Westfalia oraz Whispbar. Taurus jest również wyłącznym dystrybutorem rowerów BMC i Kreidler.

Informacja prasowa: Poznań i Szczecin z salonami sieci Taurus (PDF)

Materiały prasowe (ZIP)


Komentarze