Rzeszów z salonem sieci Taurus

Informacje prasowe

Na początku 2018 r. polska firma Taurus otwarła kolejny sklep. Sieć została rozszerzona o salon w Rzeszowie i liczy już w sumie osiem punktów handlowych. W rzeszowskim salonie znaleźć można głównie sprzęt ułatwiający transport samochodowy – m.in. boxy dachowe, różnego typu bagażniki i łańcuchy śniegowe.

Taurus_w_Rzeszowie_mat._pras..jpg

Nowo otwarty salon w Rzeszowie to ósmy punkt handlowy firmy Taurus, czyli działającego od ponad 30 lat producenta i dystrybutora bagażników, boxów dachowych oraz innych akcesoriów ułatwiających transport. Salon jest zlokalizowany na al. Józefa Piłsudskiego 6. Jak wskazuje Taurus, taka lokalizacja umożliwia bezproblemowy dojazd samochodem.

W sklepie w Rzeszowie, podobnie jak i w pozostałych punktach naszej sieci, klienci mogą liczyć na specjalistyczną pomoc i fachowe wsparcie dotyczące montażu sprzętu oraz innych tego rodzaju kwestii. Zgodnie z naszą strategią rozwoju, ceny w salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym są identyczne” – mówi Robert Senczek, manager generalny w firmie Taurus.

W nowym salonie można znaleźć przede wszystkim boxy dachowe, bagażniki, w tym uchwyty do przewozu rowerów i nart, a także łańcuchy śniegowe. Poza produktami marki Taurus, oferta obejmuje też sprzęt innych znanych producentów (np. Yakima, Kamei, Thule, Pewag i Whispbar).

Taurus_mat._pras..jpg

Obecnie stacjonarna sieć marki Taurus liczy w sumie osiem salonów, które zlokalizowane są w Bydgoszczy, Mikołowie, Poznaniu, Rzeszowie, Rybniku, Sopocie, Szczecinie oraz Warszawie. Jak zapowiada przedsiębiorstwo, sieć będzie dalej rozszerzana.

Informacja prasowa: Rzeszów z salonem sieci Taurus (PDF)

Materiały prasowe (ZIP)


Komentarze