Bagażniki Thule – praktyczne rozwiązania na lata

Instrukcje montażu

Nasz sklep często odwiedzają klienci, którzy po zmianie auta zmuszeni są do zakupu kolejnego bagażnika. Podczas rozmów z nimi dowiaduję się, że posiadają już kilka tanich „bazówek”, ale żadna z nich nie pasuje do nowego samochodu. Pytają o radę.. Wtedy szczerze odradzam im zakup kolejnego taniego bagażnika i zachęcam do nabycia uniwersalnego sprzętu.

Wszechstronnym i praktycznym rozwiązaniem jest z pewnością bagażnik firmy Thule, której asortyment słynie także z wyjątkowej trwałości.W czym tkwi tajemnica wyjątkowości sprzętu Thule? Już wyjaśniam..

Zestaw bagażnikowy Thule składa się z 3 oddzielnych zestawów tj.: stopa x 4 , belka x 2 i kit dopasowujący – czyli element, na którym opierają się stopy, odpowiednio wyprofilowana gumowa podstawa i zestaw metalowych łapek.Każdy z tych 3 elementów można dokupić oddzielnie i dowolnie konfigurować, dzięki czemu zaoszczędzamy pieniądze przy zakupie kolejnych bagażników do nowych aut.Dla przykładu przyjrzyjmy się hipotetycznej sytuacji:


Jan Kowalski jeździ Audi A4 (4-drzwiowy sedan, rocznik 2006). Ma na nim bagażnik Thule w zestawie: stopy Th/754 , belki Th/761 i dedykowany do tego modelu kit Th/1212.

Po jakimś czasie Kowalski zmienia auto na Hondę Accord (4-drzwiowy sedan, rocznik 2007).Nowy nabytek ma ten sam system montażowy jak w Audi. Dach Hondy jest podobnej szerokości, więc belki z A4 będą pasowały idealnie. Wystarczy, że Jan dokupi tylko kit dopasowujący do Hondy i kompletny bagażnik gotowy!Zawsze zostanie kilka „stówek” w kieszeni, za które szczęśliwy Jan Kowalski wleje do baku Hondy więcej paliwa.

Pamiętajcie więc, że zmiana auta nie musi nieść za sobą kosztów zakupu kolejnego bagażnika bazowego. Wystarczy, że przy zakupie pierwszego wybierzecie Thule! Warto bowiem zainwestować w uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji i przez wiele długich lat.


Komentarze