SnowUp w akcji...

Instrukcje montażu

Aluminiowe uchwyty do przewozu nart i snowboardów SnowUp - jedna z głównych nowości w zimowej ofercie Taurusa - to nie tylko solidne wykonanie i rozsądna cena, ale także gwarancja bezpiecznego transportu i prostota obsługi. Zamontowanie uchwytu na dachu samochodu zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund...


W sezonie letnim Taurus wprowadził do sprzedaży nowy model uchwytu do transportu rowerów (BikeUp). Teraz na rynku debiutuje - dedykowany fanom śnieżnej rekreacji - SnowUp.

SnowUp w akcji (wokół polska zima):


Uchwyt dostępny jest w trzech, różniących się rozmiarem, wersjach (300/400/600). Można dzięki niemu przewozić od 3 do 6 par nart zjazdowych, od 2 do 5 par nart carvingowych, a także deski snowboardowe (maksymalnie 4 sztuki naraz). Cena uchwytu to – w zależności od rozmiaru – od 154 do 214 zł.

Co warte zaznaczenia, uchwyty SnowUp to produkt w 100 procentach polski. To na terenie kraju prowadzone były prace koncepcyjne, podobnie jak i wszystkie kolejne fazy tworzenia sprzętu, aż po seryjną produkcję.

Komfortowy montaż

SnowUp można zamontować zarówno na belkach stalowych o przekroju prostokątnym, jak i na belkach aluminiowych. Sam montaż można przeprowadzić: a) przy zastosowaniu strzemion (do wszystkich wymiarów belek); b) do belek z rowkiem „T”.

Samo zamontowanie nie jest skomplikowane, co pokazują poniższe materiały instruktażowe. Cały proces nie wymaga użycia żadnych narzędzi i zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Wraz z uchwytem klient otrzymuje także adaptery do montażu na belkach aluminiowych oraz specjalne podkładki dystansowe, stosowane do podwyższania pozycji uchwytu (dla dodatkowego zabezpieczenia nart i snowboardów z wysokimi wiązaniami).

Montaż na belkach stalowych:


Montaż na belkach aluminiowych:
Galeria:

SnowUp

SnowUp

 

 

 

 

 

 

 

SnowUp

SnowUp

 

 

 

 

 

 

 

SnowUp

SnowUp

 


Specyfikacja techniczna:


ilość par nart: 2-6
szerokość: 30/40/60 cm
kolor: srebrny
materiał: aluminium
gwarancja: 2 lata

Uchwyty można znaleźć m.in. w sklepie internetowym Taurusa:

SnowUp 300

SnowUp 400

SnowUp 600


Komentarze