Thule Profesional-akcesoria dla profesjonalistów

Instrukcje montażu

Przewiezienie niektórych ładunków takich jak :deski , rury , drabiny i inne pękate rzeczy wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Firma Thule wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku wprowadziła do swojej oferty szereg praktycznych akcesoriów, które bez trudu sprostają tym zadaniom. Thule Profesional to rozwiązania dla profesjonalistów, ale każdy znajdzie w nich coś dla siebie :) Mając niewielką firme budowlaną zdarza się że musimy przewieźć potrzebne materiały na miejsce budowy. Należy pamiętać , że są to zazwyczaj przedmioty ciężkie i długie, dlatego należy zastosować belki wzmocnione-Thule Heavy-Duty.

Przedstawie Wam teraz niektóre z patentów z serii Profesional:

Ogranicznik ładunku Thule 314 to solidny i mocne rozwiązanie , opracowane przy współpracy wykwalifikowanych rzemieślników. Ogranicznik po zamontowaniu na belkach można bardzo łatwo przesuwać i dostosowywać do gabarytów przewożonego ładunku.

Ogranicznik ładunku Thule 314

Opuszczany uchwyt do przewozu drabin Thule 330 to bardzo łatwy w montażu i wygodny podczas użytkowania uchwyt ładunkowy. Pomieści max. 3 drabiny.

Uchwyt do drabin Thule 330

Rolka Thule 815 ułatwia wsunięcie na dach długich ładunków, doskonale sprawdza się do rur , prętów i drabin. Rolka zabezpieczona specjalną gumą , dzięki czemu ładunek nie ulegnie uszkodzeniu podczas załadunku. Doskonale sprawdzi sie przy okazji wyjazdów na kajak :)

Rolka Thule 815

System Thule Profesional powstawał z myślą o ciągłym użytkowaniu go w najcięższych warunkach. Wykorzystaj więc pełną game akcesoriów Thule Profesional i dostosuj je do swoich własnych potrzeb. Zadbaj o swój profesjonalny wizerunek i korzystaj z systemu dla profesjonalistów :)


Komentarze