Konkurs "Wreszcie zima" - regulamin

Nowości

W środę 12 lutego na fanpage'u Taurusa ruszył dwuetapowy konkurs, w którym wygrać można karnety narciarskie stacji Winterpol Zieleniec. Konkurs zakończy się 13 lutego 2014 r.Zieleneic (16)

Regulamin konkursu „Wreszcie zima”

Adres konkursu: https://www.facebook.com/TaurusBagazniki

Organizatorem konkursu jest wyłącznie firma TAURUS .

Uczestnikiem jest osoba fizyczna lub prawna przystępująca do konkursu.

Uczestnictwo:

W konkursie może uczestniczyć każda osoba, która wyśle odpowiedź w formie komentarza na pytanie opublikowane pod adresem https://www.facebook.com/TaurusBagazniki

Nagrody:

• Dwa karnety narciarskie Winterpol Zieleniec 09:00-22:00 każdy dla jednej osoby – wartość karnetu 105,00 PLN
• Jeden karnet narciarski Winterpol Zieleniec 09:00-16:00 dla jednej osoby – wartość karnetu 75,00 PLN
• Jeden karnet narciarski Winterpol Zieleniec 3h każdy dla jednej osoby – wartość karnetu 60,00 PLN
W pytaniu konkursowym znajdzie się informacja, której nagrody pytanie dotyczy.

Nagrody otrzymają osoby, które jako pierwsze odpowiedzą prawidłowo na pytania w formie komentarza pod wpisami konkursowymi.

Organizator we wpisach dotyczących konkursu w formie komentarza przekaże jednoznaczne informacje o zwycięzcy konkursu (nazwę zwycięzcy na portalu FB).

Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 dni na adres uzgodniony z każdym ze zwycięzców - w formie indywidualnych uzgodnień (wiadomości prywatne FB, email).

Wszelkie dane osobowe podlegają ochronie i poufności i nie będą w żadnej formie przekazywane innym podmiotom, ani publikowane na stronie organizatora bez zgody uczestnika.

W pełni zwalniamy serwis Facebook z odpowiedzialności za przeprowadzany konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.


Komentarze