Namiot dachowy Yakima SkyRise – wyższy poziom campingu!

Nowości

Nowością w ofercie firmy Taurus na sezon letni 2020 jest wyjątkowy produkt, który pozwoli przenieść wasze dotychczasowe doświadczenia z biwakowania na zupełnie inny poziom.

Namiot dachowy Yakima SkyRise to odpowiedź na zmieniające się trendy w turystyce, gdzie turyści coraz częściej decydują się na samodzielne planowanie wyjazdów, polegając na własnym środku transportu oraz organizując noclegi we własnym zakresie.

Namioty dachowe Yakima to także znakomita alternatywa dla osób chcących odpoczywać w otoczeniu natury, bez skrępowania i w poczuciu pełniej niezależności.

Yakima_SkyRise_M_HD_namiot_caloroczny_na_samochod_YA8007437_2.jpg

Kultura off-road w australijskim stylu

Za opracowanie koncepcji produktu oraz za wszelkie usprawnienia i funkcjonalności, a finalnie samą produkcję, odpowiada australijska część globalnej firmy Yakima. Czemu właśnie Australia? Od wielu już lat Yakima Australia specjalizuje się przede wszystkim w rozwoju kolejnych rozwiązań off-road. Na tamtejszym kontynencie kultura off-road jest bardzo silnie zakorzeniona i mocno kultywowana. W wielu przypadkach ta forma turystyki stała się swoistym stylem życia licznych Australijczyków w różnym wieku.

Nowa definicja biwaku

Także w Polsce z roku na rok przybywa entuzjastów wypadów samochodami terenowymi z napędem 4x4. Biorąc udział w wyjazdach off-road można przecież w prosty sposób dotrzeć do miejsc, które dla zwykłych samochodów są niedostępne.

Namiot dachowy daje wiele nowych możliwości. Wielokrotne, uciążliwie rozbijanie i zwijanie biwaku, poszukiwanie odpowiedniego terenu pod namiot, chłód od podłoża – to częste bolączki osób, które decydują się na kemping. W przypadku Yakima SkyRise, całość sprowadza się do rozpięcia pokrowca ochronnego i pociągnięcia za drabinkę przy pomocy której, jednym ruchem rozkładamy naszą mobilną sypialnię. Zaoszczędzony czas wykorzystajmy na to, co w kempingu najlepsze – radość obcowania z naturą oraz czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi!

Yakima_SkyRise_M_HD_namiot_caloroczny_na_samochod_YA8007437_10.jpg

Wolność

Namiot montowany na dach samochodu daje poczucie wolności i niezależności. Z namiotem na dachu możemy podróżować dalej, unikając zatłoczonych ośrodków wypoczynkowych i gwarnych pól kempingowych. Posiadając taki namiot, możemy zaplanować odpoczynek wszędzie tam gdzie uda nam się dojechać bez względu na miejsce i czas. Bez zbędnych rezerwacji i dodatkowych opłat.

Przygoda

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o posiadaniu własnego domku na drzewie? Namiot dachowy Yakima SkyRise to okazja do urzeczywistnienia tych marzeń. Nocleg pod gwiazdami, bajeczne wschody i zachody słońca, cisza, spokój i bliski kontakt z dziką naturą - to niezapomniana przygoda dla całej rodziny.

 OlekPobikrowski_Yakima_0003.jpg

Komfort

W odróżnieniu do popularnych namiotów turystycznych, namiot dachowy Yakima SkyRise to produkt specjalistyczny, który sprosta nawet najbardziej ekstremalnym warunkom atmosferycznym. Konstrukcja namiotu dachowego SkyRise HD wykonana jest z solidnej tkaniny poliestrowej Ripstop 600 D oraz wodoodpornej powłoki PU 3000 mm. Ta w połączeniu z wodoodpornym i wytrzymałym tropikiem sprawi, że nocleg w nim będzie komfortowy nawet podczas najbardziej wymagającej pogody. W odróżnieniu do tradycyjnego namiotu, nie musimy martwić się nierównym, kamienistym czy podmokłym podłożem. Przeszło 6 cm piankowy materac do spania zapewnia odpowiednią izolację termiczną i właściwy komfort snu dla 3 osób.

Funkcjonalność

Namioty dachowe firmy Yakima zostały wyposażone w cała masę przydatnych funkcji, które sprawiają, że biwakowanie potrafi być niezwykle przyjemne i komfortowe.

Duże okna i drzwi zapewniają wspaniałe widoki i doskonałą wentylację, a gruba piankowa mata wewnątrz namiotu pozwala komfortowo przespać całą noc.

Niezwykle łatwe i szybkie jest składania i rozkładanie namiotu. Po montażu konstrukcji na belkach bagażnika bazowego, wystarczy rozpiąć i zwinąć pokrowiec ochronny i pociągnąć za drabinkę. Namiot rozłoży się na kształt otwieranej książki.

 OlekPobikrowski_Yakima_9854.jpg

Aneks kuchenny i salon w jednym

Funkcjonalność namiotu samochodowego Yakima SkyRise można rozszerzyć o dostępny osobno aneks – Yakima SkyRise Anexx . Montuje się go błyskawicznie pod dnem wystającej poza obręb samochodu części namiotu po jego rozłożeniu. Po zainstalowaniu aneksu zyskujemy całkiem obszerne, zadaszone i osłonięte przed wiatrem pomieszczenie. Idealnie sprawdzi się ono jako salon w deszczowym dniu, kuchnia, składzik na sprzęt sportowy, a nocą sypialnia dla towarzyszącego nam czworonoga.

Zapraszamy do zapoznania się z produktem oraz do obejrzenia filmiku montażowego w karcie produktu na naszej stronie.




Komentarze