Ekonomiczne Zakupy..

Porady

..czyli jak tanim kosztem wyposażyć nasz samochód w bagażnik bazowy i boks.

Zakup bagażnika bazowego lub boksa wcale nie musi wiązać się z dużym wydatkiem.
Dla chcących zaoszczędzić w portfelu „parę groszy" nasza firma przygotowała kilka ciekawych propozycji.


Zacznijmy od bagażnika bazowego. Praktycznie do każdego modelu samochodu można dostać tani bagażnik, który na pewno sprawdzi się podczas corocznych wyjazdów..
Jeśli posiadacie auto, które nie jest wyposażone w reling dachowy to proponuję zakup bagażnika firmy Cam dostępnego w linii Driver i Totus. Bazówki tej firmy od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów, a to za sprawą ich niewielkiej ceny.


Cam Driver

A co kiedy masz samochód z relingiem? To bardzo proste:) W ofercie naszej firmy znajdziecie  ciekawe rozwiązanie  nowość w naszej ofercie bagażnik na reling firmy Cam.
Wyżej opisana bazówka spokojnie nadaje się do przewożenia  boksa dachowego lub rowerów, a to dzięki niezwykle wytrzymałym belkom (75 kg nośność). Jego dodatkową zaletą jest to, że jest zamykany na klucz, co jest rzadkością w bagażnikach tej klasy.


Klienci zainteresowani kupnem dobrego ale taniego boksa również nie będą mieli problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Posiadamy kilka modeli boksów o pojemności od 320 do 600 l, które można kupić w naprawdę dobrej cenie. Przykładowo boks Taurus Extreme 400, 450, 500 i 600 lub Altro 460 i 500 - wykonane z tworzywa ABS gwarantującego najwyższą jakość. Wszystkie z tych boksów bez problemu pomieszczą kilka dużych toreb, a zimą nasz cały sprzęt narciarski.

Taurus Extreme

Dla tych, którzy szukają boksa typowo bagażowego polecamy linie Taurus Easy w pojemnościach od 320 -430 l.

Taurus Easy 430

Zatem widać, że w dobie wzmożonego oszczędzania na każdym kroku, możecie dokonać ekonomicznego zakupu także tego typu sprzętu samochodowego. I z pewnością tej oszczędności żałować nie będziecie.


Komentarze