„Auto Świat” pozytywnie o uchwycie Whispbar WBT31

Recenzje

Bardzo łatwy montaż, ergonomiczna konstrukcja, możliwość rozbudowy o miejsce na kolejny rower oraz kółka transportowe to główne zalety uchwytu rowerowego Whispbar WBT31 – oceniła redakcja tygodnika motoryzacyjnego „Auto Świat”.

Whispbar_WBT31_01_mat._pras..jpg

W opublikowanym przez „Auto Świat” artykule omówiono najważniejsze kwestie dotyczące przewozu rowerów samochodem. W materiale znalazły się też oceny poszczególnych bagażników – m.in. montowanego na dachu samochodu uchwytu rowerowego Whispbar WBT31. Bagażnik ten pozwala na przewóz 3 rowerów (dzięki specjalnej przystawce można transportować nawet 4 rowery), a jego ładowność to 60 kg.

Jak wskazał „Auto Świat”, Whispbar WBT31 to produkt solidny i przemyślany.

„Pod względem łatwości montażu na haku to jedna z najlepszych konstrukcji na rynku – zakłada się go bez wysiłku, a w dodatku dzięki sprytnemu wskaźnikowi zapięcia od razu widać, czy został poprawnie przytwierdzony. Szyny na trzeci rower znajdują się wyżej od pozostałych, co ułatwia zmieszczenie trzech dużych jednośladów” – ocenił „Auto Świat”.

W nowym artykule odniesiono się także do innych bagażników, w tym m.in. uchwytów Taurus Basic Plus 2, Taurus CarryOn 3 oraz Thule 934 EasyFold XT.

Fragment_zestawienia_uchwytow_rowerowych_fot._zrzut_ekranu_auto-swiat.pl.jpg

Pełny materiał tygodnika „Auto Świat” jest dostępny tu. Więcej informacji nt. uchwytu Whispbar WBT31 oraz innych uchwytów rowerowych marki Whispbar można znaleźć tutaj.


Komentarze