Test bagażników rowerowych Yakima HighRoad oraz Thule UpRide

Recenzje

 Redakcja serwisu rowerowego cyclingtips.com przetestowała i porównała dwa modele wysokiej jakości dachowych bagażników rowerowych – Yakima HighRoad i Thule UpRide. W podsumowaniu testu porównawczego redakcja zarekomendowała wybór bagażnika marki Yakima, którego użytkowanie uznano za łatwiejsze.

Fragment_testu_porownawcznego_cyclingtips.com_01.jpg

Porównanie bagażników rowerowych

W obu bagażnikach wykorzystano mechanizmy mocowania za przednie koło. W teście wskazano, że bagażnik Thule prezentuje się bardziej luksusowo, ale to propozycja Yakimy jest łatwiejsza w obsłudze, co jest kluczowe dla większości użytkowników. Jak zaznaczył autor testu porównawczego, Yakima HighRoad jest jednocześnie bardzo funkcjonalnym bagażnikiem.

Thule ma zasłużoną reputację związaną z tworzeniem cenionych na rynku bagażników i imponującym przywiązaniem do szczegółów, ale podczas gdy w UpRide wiele rzeczy zrobiono dobrze, to po prostu bagażnik ten nie sięga moich wysokich oczekiwań względem szwedzkiej firmy. Jeżeli lubisz tego typu dachowe bagażniki rowerowe i chcesz po prostu przewozić rowery w rozmiarach dla dorosłych, to kup bagażnik Yakimy” – stwierdził w podsumowaniu testu David Rome.

Fragment_testu_porownawcznego_cyclingtips.com_02.jpg

 

Z pełnym testem porównawczym bagażników Yakima HighRoad i Thule UpRide można się zapoznać tu. Więcej informacji nt. dachowych bagażników rowerowych jest dostępnych tutaj.

 


Komentarze