Uchwyt rowerowy Whispbar WB200 oceniony przez wrower.pl

Recenzje

Uchwyt rowerowy Whispbar WB200, w którym rower mocuje się za przedni widelec i koło, jest niezwykle cichym i eleganckim bagażnikiem, a montaż na belkach jest bardzo prosty – stwierdziła redakcja polskiego serwisu rowerowego wrower.pl. Bagażnik był testowany podczas jazdy na dystansie przekraczającym 1000 km.

Uchwyt_rowerowy_Whispbar_WB200_w_trakcie_testu_01.jpg

Whispbar WB200 to bagażnik montowany na dachu samochodu. Rower mocuje się w tym przypadku za przedni widelec i koło. Uchwyt wyróżnia się m.in. znakomitymi właściwościami aerodynamicznymi oraz technologią szybkiego montażu QuickDock.

Na liście zalet modelu Whispbar WB200, którą przygotowała redakcja serwisu wrower.pl, znalazły się m.in. lekka i elegancka konstrukcja aluminiowa, błyskawiczny montaż uchwytu do belek bazowych oraz możliwości regulowania i dopasowywania uchwytu do roweru.

Jak wskazano w tekście, uchwyt przykuwa oczy smukłym i aerodynamicznym profilem, a poszczególne elementy robią bardzo dobre wrażenie pod kątem estetyki wykonania. Recenzenci zauważyli też niską wagę bagażnika (3,6 kg) oraz możliwość przewożenia rowerów z nietypowymi albo delikatnymi ramami. Za minusy uznano natomiast konstrukcję zamka zabezpieczającego oraz cenę.

Uchwyt_rowerowy_Whispbar_WB200_w_trakcie_testu_02.jpg

„Montaż uchwytu na belkach to sprawa bajecznie prosta i trwa dosłownie 10 sekund, zamontowanie roweru do uchwytu jest równie przyjemne i szybkie. Aerodynamiczny kształt, estetyczne wykonanie i nowoczesny design sprawiają, że bagażnik prezentuje się naprawdę świetnie” – można przeczytać w podsumowaniu recenzji.

Z pełną recenzją można się zapoznać tu. Więcej informacji nt. uchwytów rowerowych marki Whispbar znajduje się tutaj.

Fragment_recenzji_uchwytu_rowerowego_Whispbar_WB200.jpg


Komentarze