Uchwyt rowerowy Whispbar WB201 zrecenzowany przez redakcję wrower.pl

Recenzje

Whispbar WB201, czyli uchwyt do przewozu roweru na dachu samochodu, to urządzenie proste w obsłudze, zapewniające wygodę i do tego eleganckie oraz bardzo solidnie wykonane – oceniła redakcja polskiego serwisu rowerowego wrower.pl. Bagażnik został poddany długotrwałym testom, a pokonany w tym czasie dystans przekroczył 1000 km.

Uchwyt_rowerowy_Whispbar_WB201_w_trakcie_testu_01.jpg

Uchwyt Whispbar WB201 montowany jest na dachu samochodu – rower (o wadze do 20 kg) mocuje się za koła oraz ramę. Redakcja wrower.pl uznała, że model ten zapewnia wysoki komfort podczas jazdy, głównie dzięki dopracowanego designowi oraz aerodynamicznym kształtom, które nawiązują m.in. do rozwiązań znanych z branży lotniczej.

W podsumowaniu materiału wskazano także na szereg pozytywnych cech uchwytu, w tym np. jego lekką i elegancką konstrukcją, możliwość błyskawicznego zamontowania uchwytu do belek bazowych, zastosowanie ułatwiających załadunek/rozładunek pasków zębatych czy też wykorzystanie autorskiej technologii SmartHold, która zapewnia odpowiednią stabilizację przewożonego roweru.

Uchwyt_rowerowy_Whispbar_WB201_w_trakcie_testu_02.jpg

„Montaż uchwytu na belkach bazowych jest prosty i trwa kilka sekund, zamontowanie roweru do uchwytu nie wymaga bycia wielkoludem, stawania na progu auta lub innych kombinacji i jest bardzo szybkie. W sklepach internetowych testowany model Whispbar WB201 kosztuje około 499 zł. Produkt ten jest jednak bardzo solidny, wygodny, łatwy w obsłudze i elegancko się prezentuje” – można przeczytać w recenzji.

Z pełną recenzją można się zapoznać tu. Więcej informacji nt. uchwytów rowerowych marki Whispbar znajduje się tutaj.

Fragment_recenzji_uchwytu_rowerowego_Whispbar_WB201.jpg


Komentarze