Uchwyty rowerowe Whispbar pod lupą magazynu „Szosa”

Recenzje

Montowane na dachu samochodu uchwyty rowerowe marki Whispbar to udane i ciche bagażniki, pozwalające także na bezpieczny przewóz karbonowych rowerów – oceniła redakcja polskiego magazynu rowerowego „Szosa”, która gruntownie przetestowała modele Whispbar WB200 (mocowanie za widelec) i Whispbar WB201 (mocowanie za ramę).

Uchwyty_rowerowe_Whispbar_testowane_przez_redakcje_magazynu_Szosa.jpg

Jak wskazano w recenzji, znakiem rozpoznawczym uchwytów marki Whispbar jest dobra aerodynamika, dzięki której użytkownik nie jest narażony na uciążliwy hałas w trakcie jazdy. Stwierdzono też, że jednym z głównych atutów uchwytów jest – zapewniający błyskawiczną instalację na belkach (bez użycia narzędzi) – system montażu QuickDock.

„W obu modelach można bez obaw wozić maszyny z karbonowymi kołami, paski zębate trzymające obręcze są miękkie i chronią je przed uszkodzeniami. Podsumowując – to udane i ciche bagażniki, na których rowery przewożone są stabilnie, choć sam ich montaż wymaga wprawy (szczególnie w WB201)” – można przeczytać w recenzji.

Pełną recenzję uchwytów rowerowych Whispbar WB200 oraz Whispbar WB201 można znaleźć we wrześniowo-październikowym (nr 04/2015) numerze magazynu „Szosa”.

fot: Hania Tomasiewicz/SZOSA

Fragment_recenzji_uchwytow_rowerowych_Whispbar.jpg


Komentarze