Uchwyty rowerowe Whispbar przetestowane przez team29er.pl

Recenzje

Montowane na dachu samochodu uchwyty rowerowe marki Whispbar to pierwszoligowy sprzęt, który gwarantuję wygodę i bezpieczeństwo – oceniła redakcja polskiego serwisu rowerowego team29er.pl.

Uchwyty_rowerowe_Whispbar_w_trakcie_testu_02.jpg

Testy dotyczyły dwóch modeli: – do mocowania za przedni widelec (Whispbar WB200) – do mocowania za ramę (Whispbar WB201). Jak stwierdziła redakcja team29er.pl, oba modele należą do najlepszych rozwiązań dla osób myślących o przewożeniu rowerów na dachu auta. Pozytywnie oceniono zarówno autorskie technologie marki Whispbar, jak i jakość oraz właściwości użytkowe uchwytów. Zwrócono też uwagę m.in. na bardzo dobre właściwości aerodynamiczne bagażników i ich estetyczny design.

„Whispbar to pierwsza liga, bezapelacyjnie. Wygląd, jakość materiałów i wykonanie są tego najlepszym dowodem” – stwierdził w podsumowaniu recenzji Michał Śmieszek.

Zdaniem autora, model Whispbar WB201 to dobra propozycja dla każdego, szczególnie „tradycjonalistów oraz tych, którym nie przeszkadza żagiel na dachu”. Z kolei Whispbar WB200 to – według recenzenta – znakomity wybór dla „prosów-amatorów, którzy samotnie, bez rodziny, przemierzają kilometry na kolejny maraton lub ustawkę kolarską”.

Z recenzją można się zapoznać tu, a więcej informacji nt. uchwytów rowerowych Whispbar znajduje się tutaj.

Fragment_recenzji_uchwytow_rowerowych_Whispbar.jpg


Komentarze