Yakima FoldClick doceniony przez bikeworld.pl

Recenzje

Bagażnik rowerowy Yakima FoldClick to kompaktowa konstrukcja bliska ideału, która wyróżnia się m.in. stabilnością, dużymi możliwościami ładunkowymi i lekkością – ocenił polski serwis rowerowy bikeworld.pl. Redakcja przetestowała i zrecenzowała wersję platformy do jednoczesnego przewozu 2 rowerów.

Yakima_FoldClick_2_recenzowany_przez_redakcje_bikeworld.pl_01_fot._bikeworld.pl.jpg

Platformy rowerowe Yakima FoldClick są dostępne w dwóch wersjach, które umożliwiają transport 2 lub 3 rowerów. Całkowita ładowność bagażników wynosi 60 kg, a maksymalna waga jednego roweru to aż 30 kg. W efekcie użytkownik może przewozić również cięższe rowery (np. modele z asystą elektryczną).

Yakima_FoldClick_2_recenzowany_przez_redakcje_bikeworld.pl_04_fot._bikeworld.pl.jpg

Recenzja Yakima FoldClick

W recenzji opublikowanej przez bikeworld.pl wskazano, że Yakima FoldClick to bagażnik, którego montaż jest banalnie prosty, czemu sprzyja też niska waga platformy. Jak przy tym zaznaczono, dużym plusem jest dodatkowe oznaczenie w mechanizmie, informujące o poprawności montażu. Z wykorzystanymi w bagażniku amerykańskiej marki technologiami równie proste jest też mocowanie samych rowerów.

Yakima FoldClick 2 to bagażnik bliski ideału – jest stabilny i posiada spore możliwości ładunkowe. Przy tym wszystkim Amerykanie punktują lekkością i składalnością swojego flagowego modelu” – czytamy w podsumowaniu recenzji.

Fragment_recenzji_bagaznika_Yakima_FoldClick_2.jpg

Pełny materiał można znaleźć tu, a więcej informacji nt. modelu Yakima FoldClick 2 i innych bagażników rowerowych znajduje się tutaj.

fot. bikeworld.pl


Komentarze