Yakima FrontLoader sprawdzony przez redakcję mtb-xc.pl

Recenzje

Uchwyt rowerowy Yakima FrontLoader to jeden z najbardziej uniwersalnych bagażników na rynku – stwierdziła redakcja polskiego serwisu rowerowego mtb-xc.pl. W recenzji wskazano, że ten uchwyt z mocowaniem za przednie koło gwarantuje w trakcie jazdy odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo, a poziom generowanego podczas transportu hałasu nie jest duży.

W uchwycie Yakima FrontLoader wykorzystano mechanizm mocowania roweru za przednie koło – w efekcie nie ma potrzeby zdejmowania koła. Jak oceniła redakcja mtb-xc.pl, takie rozwiązanie jest bezpieczne dla ramy roweru i zapewnia bardzo dużą stabilność przewożonego sprzętu.

Wśród głównych atutów uchwytu wymieniono m.in. jego uniwersalność (np. możliwość zamontowania bagażnika na dowolnych belkach bazowych i kompatybilność z większością typów rowerów), odpowiedni system zabezpieczeń oraz prostotę montażu.

Z rowerem zainstalowanym na bagażniku Yakima Frontloader jeździłem głównie w weekendy, przejechałem kilkaset km zarówno lokalnymi drogami, jak i autostradami. Zawsze było stabilnie, bezpiecznie, bez przygód i z przyzwoitym poziomem hałasu” – zaznaczył w podsumowaniu recenzji Paweł Kuflikowski.

Uchwyt_rowerowey_Yakima_FrontLoader_w_trakcie_testu.jpg

Z pełną recenzją można się zapoznać tu. Więcej informacji nt. uchwytów rowerowych marki Yakima znajduje się tutaj.


Komentarze