Yakima HighRoad wyróżniony w zestawieniu Business Insidera

Recenzje

Bagażnik rowerowy Yakima HighRoad to najlepszy na rynku uchwyt mocowany na dachu samochodu – oceniła redakcja amerykańskiego serwisu businessinsider.com. Model ten określono jako bagażnik umożliwiający szybkie zamocowanie roweru, który jest idealnym rozwiązaniem dla rowerzystów chcących przewozić swój sprzęt na dachu auta.

Yakima_HighRoad.jpg

Cechy Yakima HighRoad

W nowym zestawieniu bagażników do przewozu rowerów samochodem wskazano najlepsze modele w poszczególnych kategoriach. Wśród uchwytów montowanych na dachu bezkonkurencyjny okazał się Yakima HighRoad, czyli model z systemem mocowania za przednie koło roweru.

Jak zaznaczyli recenzenci, uchwyt wyróżnia się również łatwym montażem i kompatybilnością ze zdecydowaną większością typów rowerów. Jednocześnie w pełni bezpieczna pozostaje rama roweru, która nie ma bezpośredniej styczności z uchwytem.

Yakima HighRoad różni się od innych dachowych bagażników rowerowych, ponieważ nie musisz zdejmować przedniego koła roweru, by umieścić w uchwycie sprzęt. Są tutaj dwie obejmy, które zabezpieczają przednie koło. Kiedy koło jest już zamocowane, używasz pokrętła, by zacieśnić umocowanie. Potem tylne koło mocuje się w odpowiednim miejscu za pomocą paska” – czytamy w materiale.

Fragment_recenzji_bagaznika_Yakima_HighRoad.jpg

Z pełnym zestawieniem można się zapoznać tu, a więcej informacji nt. dachowych bagażników rowerowych marki Yakima znajduje się tutaj.


Komentarze