Yakima HighRoad wysoko oceniony przez bikeradar.com

Recenzje

Dachowy bagażnik rowerowy Yakima HighRoad wyróżnia się prostotą użytkowania, estetycznym wyglądem oraz cichością – oceniła redakcja serwisu rowerowego bikeradar.com. Recenzenci wskazali, że to bagażnik, który może być szczególnie udanym wyborem dla posiadaczy rowerów wysokiej jakości. Uchwyt otrzymał ocenę na poziomie 4 „gwiazdek” (w skali 0-5).

Fragment_recenzji_bagaznika_Yakima_HighRoad_01.jpg

 Cechy Yakima HighRoad

W uchwycie Yakima HighRoad wykorzystano system mocowania za przednie koło roweru, dzięki czemu rama jest lepiej chroniona. W recenzji opublikowanej przez serwis bikeradar.com wskazano, że głównymi atutami bagażnika amerykańskiej marki są prostota użytkowania, dyskretny i estetyczny wygląd oraz cichość. Jak zaznaczono w publikacji, to również bardzo dobry wybór dla osób chcących mieć pewność, że w trakcie transportu ramy ich rowerów nie będą w żaden sposób zagrożone.

„HighRoad jest stosunkowo drogi, jak na bagażnik dachowy, ale jest też ekstremalnie prosty w użyciu i dobrze dopasowany do transportu roweru wysokiej jakości z ramą, którą chcesz chronić” – czytamy w podsumowaniu recenzji.

Fragment_recenzji_bagaznika_Yakima_HighRoad_02.jpg

 

Z pełną recenzją można się zapoznać tu, a więcej informacji nt. dachowych bagażników rowerowych marki Yakima znajduje się tutaj.

 


Komentarze