Agnieszka Jarecka - mistrzowskie przygotowanie do sezonu we współpracy z marką BMC Switzerland

Wiadomości i wydarzenia

Po niedawnych zwycięstwach w klasie zaprzęgowej 2 psów na saniach, Agnieszka Jarecka obecnie przygotowuje się do nadchodzącego sezonu letniego.


IMG_20200306_104146_300.jpg

Podobnie jak w poprzednich latach, Agnieszka będzie walczyła o kolejne zwycięstwa na fenomenalnych rowerach szwajcarskiej marki BMC, której firma Taurus jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce. 

Podczas nadchodzących zawodów w kraju i zagranicą, zobaczymy Agnieszkę i jej psy jadącą na rowerze BMC Teamelite 01 One z najnowszej kolekcji na sezon 2020. Do treningów posłużę jej natomiast rower szosowy Teammachine ALR One.

FB_IMG_1583616407251.jpg

"To już mój 3 rok współpracy i jazdy na rowerach BMC. Na sezon 2020 wybrałam model Teamelite 01 z autorskim systemem Micro Travel Technology, który idealnie sprawdzi się w terenie leśnym przy dużych prędkościach w bikejoringu. Zaczynam przygotowania do Mistrzostw Świata w bikejoringu, które odbędą się w październiku we Francji w miejscowości Pledran." - Agnieszka Jarecka

Za Agnieszką już pierwsze zawody na nowym sprzęcie. Początek bardzo udany - drugie miejsce w bikejoringu podczas Ogólnopolskich Wyścigów Psich Zaprzęgów o Złotą Pyrę.

 
W rozpoczętym właśnie sezonie życzymy wielu sukcesów, a przede wszystkim radości z jazdy i realizacji swojej wyjątkowej pasji!

 


Komentarze