Bezpieczne narty z uchwytem Taurus SnowUp

Wiadomości i wydarzenia

Wyjeżdżając samochodem na narty lub snowboard, warto odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo – pewność może dać przewóz sprzętu narciarskiego w boxie dachowym lub za pomocą specjalnego uchwytu do transportu nart/snowboardu na dachu pojazdu. Jednym z najpopularniejszych uchwytów tego typu jest wyróżniający się znakomitą relacją jakość/cena Taurus SnowUp.

SnowUp_fot1.jpg

Skorzystanie z bagażników umożliwiających transport sprzętu narciarskiego, w tym nart i desek snowboardowych, pozwala nie tylko na zaoszczędzenie miejsca wewnątrz pojazdu, ale też zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. Zagrożenia wynikające z niewłaściwego transportu sprzętu narciarskiego dobrze pokazują testy przeprowadzone przez niemiecki automobilklub ADAC.

Taurus SnowUp to w swojej kategorii najczęściej wybierany przez kierowców uchwyt do przewozu nart na dachu samochodu. Bagażnik dostępny jest w trzech wersjach różniących się liczbą nart lub desek snowboardowych, które można za jego pomocą przetransportować. Przykładowo, model 300 może służyć do przewozu do 3 par nart zjazdowych, 2 par carvingowych lub 2 snowboardów. W przypadku modelu 600 pojemność jest odpowiednio wyższa i wynosi do 6, 5 albo 4 sztuk.

Uchwyty z serii Taurus SnowUp wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Te posiadające atest TÜV bagażniki można montować zarówno na belkach stalowych o prostokątnym przekroju, jak i belkach aluminiowych z rowkiem „T”. Za zabezpieczenie odpowiadają specjalne zamki, a sam system montażu jest prosty i szybki.

SnowUp-01.jpg

Więcej informacji nt. bagażników i uchwytów narciarskich można znaleźć tutaj.


Komentarze