Bon podarunkowy w wyjątkowej promocji

Wiadomości i wydarzenia

W czasie, kiedy rozsądnym działaniem jest pozostawanie w domu, coraz bardziej tęsknimy do aktywności na świeżym powietrzu, a wspomnieniami wracamy do odbytych podróży. Pocieszającym jest fakt, że w końcu przyjdzie moment, kiedy wyjazdy krajowe i zagraniczne znów będą bezpieczne i w zasięgu naszej ręki.

blog.jpg

Z myślą o tych wyprawach, firma Taurus proponuje zakup bonów podarunkowych z możliwością ich wykorzystania do końca czerwca 2021 roku!

Bon podarunkowy to idealny prezent nie tylko na święta! Zakupy w sklepie Taurusa ucieszą wszystkich kolarzy, entuzjastów rodzinnych wycieczek rowerowych, kajakarzy oraz wszystkich aktywnie uprawiających sporty wodne. To także świetny prezent dla narciarzy, snowboardzistów oraz fanów zimowych wypraw! Box dachowy, akcesoria rowerowe, czy bagażnik rowerowy montowany na hak samochodu przydadzą się wszystkim tym, którzy planują rodzinne wypady za miasto.

Na najbliższy czas proponujemy zakup takich voucherów aż z 20% zniżką!

Decydując się na zakup, możemy wybrać spośród 4 opcji kwotowych: 100, 200, 500 oraz 1 000 zł, przy czym wybierając wyższą kwotę bonu, więcej pieniędzy zostaje w naszej kieszeni.

Co istotne, taki voucher kwotowy można wykorzystać aż do połowy przyszłego roku (30.06.2021).

Daje to możliwość zakupu asortymentu zarówno na sezon letni, jak i zimowy! Specjalny kod z bonu podarunkowego można wykorzystać online, lub stacjonarnie w jednym z salonów Taurus.

Sprawdź nasze: Bony podarunkowe

Szczegółowy Regulamin

Promocja wraz z możliwością zakupu bonów trwa do 27.04.2020


Komentarze