Boxy dachowe Taurus Adventure (nowy wideoblog)

Wiadomości i wydarzenia

Zapewniające bezpieczeństwo i komfort boxy dachowe Taurus Adventure należą do najpopularniejszych w Polsce bagażników tego rodzaju. Tym właśnie bagażnikom poświęcony został najnowszy odcinek wideobloga polskiej firmy Taurus, który jest dostępny w serwisie społecznościowym YouTube.

Taurus_Adventure_-_wideoblog.jpg

Seria boxów dachowych Taurus Adventure liczy obecnie cztery różne modele różniące się między sobą pojemnością (300, 340, 480 i 630 l) oraz przeznaczeniem. Przykładowo, box dachowy o największej pojemności idealnie nadaje się do przewozu długich przedmiotów, podczas gdy model o najmniejszej pojemności świetnie sprawdza się przy transporcie mniejszych przedmiotów.

Wszystkie modele Taurus Adventure łączą natomiast dobra jakość, odpowiednie właściwości aerodynamiczne oraz prosty montaż, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczne i komfortowe.

Boxy z tej rodziny cieszą się niezmiennie dobrą opinią wśród klientów i należą do najczęściej kupowanych nad Wisłą bagażników tego typu. Ich ceny wynoszą – w zależności od modelu – od 519 do1999 zł.

Więcej informacji nt. boxów dachowych z serii Taurus Adventure można znaleźć tutaj.


Komentarze