Boxy dachowe Thule Motion XT Sport w niższej cenie

Wiadomości i wydarzenia

Thule Motion XT Sport to kolejny bagażnik, który można kupić w wyraźnie niższej cenie. W ramach czerwcowej akcji „Miesiąc szalonych cen” ten box dachowy w czarnej wersji kolorystycznej kosztuje tylko 1899 zł, podczas gdy standardowa cena wynosi 2279 zł. Proporcjonalnie tańsza (1999 zamiast 2379 zł) jest też wersja w kolorze tytanowym. Promocja będzie obowiązywać do 16 czerwca br.

Co wyróżnia Thule Motion XT Sport

Produkty szwedzkiej marki to synonim wysokiej jakości i stylowego designu. Tak jest również w przypadku boxów dachowych Thule Motion XT Sport. Bagażniki te wyróżniają się nie tylko wyglądem i bardzo dobrym wykonaniem, ale też równie dobrymi właściwościami aerodynamicznymi oraz technologiami ułatwiającymi użytkowanie. W boxach wykorzystano m.in. system PowerClick, który zapewnia szybki i bezpieczny montaż. Z kolei system SlideLock oferuje oddzielną funkcję zamykania i otwierania – pokrywa jest wtedy blokowana w automatyczny sposób, co potwierdza, że box jest bezpiecznie zamknięty.

Bagażniki Thule Motion XT Sport w obniżonej cenie można nabyć zarówno w stacjonarnych sklepach sieci Taurus, jak i w e-sklepie.

Akcja promocyjna „Miesiąc szalonych cen” potrwa do końca czerwca 2019 r. W każdym tygodniu obniżona zostanie cena wybranego produktu.

Z regulaminem promocji można się zapoznać tutaj.

baner_www_Motion_1.jpg


Komentarze