Gdziekolwiek jedziesz… Niech Cię zima nie zatrzyma

Wiadomości i wydarzenia

Zimowy sezon oznacza dodatkowe trudności w transporcie. Warto zatem odpowiednio wcześnie pomyśleć o zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa podróży i realizacji zimowych planów. Taką właśnie rolę pełnią produkty z oferty firmy Taurus, która w połowie listopada br. rozpoczęła akcję „Niech Cię zima nie zatrzyma”. Dostępny jest też zimowy katalog produktów sieci Taurus.

Niech_Cie_zima_nie_zatrzyma.jpg

Strona internetowa oraz stacjonarne salony sieci Taurus zostały już odpowiednio dostosowane do zimowego sezonu. W ramach akcji „Niech Cię zima nie zatrzyma”, która potrwa do połowy marca 2019 r., w kanałach komunikacji marki Taurus będzie można też znaleźć ciekawe i przydatne informacje nt. bezpiecznego podróżowania samochodami zimą oraz szczegóły dotyczące poszczególnych produktów, które przydadzą się w takich warunkach.

Oferta na sezon zimowy 2018/2019 obejmuje cały szereg różnych produktów ułatwiających poruszanie się po zaśnieżonych drogach oraz przewóz bagaży i sprzętu zimowego, w tym przede wszystkim bagażniki bazowe, boxy dachowe, bagażniki i uchwyty do przewozu nart oraz desek snowboardowych, a także łańcuchy śniegowe. Poza produktami z logo marki Taurus, oferta obejmuje też m.in. produkty firm Yakima, Kamei, Thule, König oraz Weissenfels.

W salonach sieci Taurus dostępny jest już także zimowy katalog produktów. Można go pobrać również w wersji elektronicznej.

baner_www.jpg


Komentarze