Kamei Oyster 450 – elegancki box dachowy na najwyższym poziomie

Wiadomości i wydarzenia

Box dachowy Kamei Oyster 450 jest najbardziej ekskluzywnym bagażnikiem w ofercie niemieckiej marki Kamei. Główne cechy, które wyróżniają go na tle innych boxów, to elegancki design, wysoka jakość wykonania oraz rozwiązania technologiczne znacznie ułatwiające użytkowanie. Bagażnik otrzymał m.in. prestiżowe wyróżnienie German Design Award.

Kamei_Oyster_450_-_zdjecie_ilustracyjne_01.jpg

Projekt boxa Kamei Oyster 450 powstał we współpracy ze specjalistami ds. aerodynamiki lotniczej. Takie podejście zaowocowało nie tylko opływowym kształtem, ale też stylowym wyglądem.

Bagażniki niemieckiej marki wyróżniają się też autorskimi technologiami. To m.in. system mocowania ClickFix, który sprawia, że montaż jest prosty i szybki. System Duolift pozwala z kolei na załadunek z obu stron. Odpowiedni efekt przynoszą również wytrzymałe tworzywo, trzypunktowy zamek centralny, system płynnej regulacji mocowań oraz duża ładowność (75 kg) i pojemność (450 l). Biorąc pod uwagę wszystkie te cechy, model Kamei Oyster 450 bez wątpienia zaliczyć można do niewielkiej grupy najlepszych i najbardziej zaawansowanych boxów dachowych na świecie.

Boxowi przyznano wyróżnienie German Design Award 2015. W uzasadnieniu jury wskazywało, że Oyster jest przełomowym produktem, który łączy w sobie funkcjonalność oraz estetykę na najwyższym poziomie.

Model ten posiada atest TÜV GS i spełnia normę City Crash. Gwarancja producenta to 6 lat.

Kamei_Oyster_450_-_zdjecie_ilustracyjne_02.jpg

Więcej informacji nt. Kamei Oyster 450 oraz innych boxów dachowych marki Kamei można znaleźć tutaj.


Komentarze