Katalog wiosna/lato 2021

Wiadomości i wydarzenia

press.jpg

Startujemy z sezonem letnim! W tym roku Taurus przygotował całą masę nowości, wprowadzając do oferty ciekawe produkty oraz prezentując nowe odsłony znanych i sprawdzonych bestsellerów.

Wiosna sprzyja aktywności na świeżym powietrzu – wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, wypady campingowe. Zabierz ze sobą swój sprzęt by cieszyć się zdrową aktywnością, dokądkolwiek jedziesz.

Taurus rusza właśnie z letnią kampanią pod hasłem „Uwolnij swoje pasje z Taurus”. Do pobrania jest już aktualny katalog, a w nim nowości na nadchodzący sezon letni. Tu w wersji elektronicznej.

W asortymencie Taurus dominuje szeroka oferta produktów z kategorii:

- boxy dachowe i akcesoria – idealne na aktywne weekendowe wypady i letnie rodzinne wyjazdy

- bagażniki bazowe renomowanych marek

- uchwyty rowerowe montowane na dachu samochodu, klapie bagażnika oraz haku holowniczym. Nasze bagażniki rowerowe umożliwią przewiezienie kilku rowerów jednocześnie, w tym także rowerów elektrycznych i o niestandardowych ramach.

- uchwyty do transportu sprzętu wodnego, w tym szeroka oferta przystawek do przewozu kajaków, desek windsurfingowych, SUP oraz niewielkich łódek.

- namioty dachowe i kosze bagażowe - osprzęt survivalowo- offroad’owy cenionej marki Yakima

- torby podróżne marki Kjust idealnie wypełniające przestrzeń w boxie dachowym oraz zestawy dedykowane do bagażników samochodowych wybranych modeli.

- przyczepki wielofunkcyjne, foteliki rowerowe i wózki sportowe, umożliwiające aktywny wypoczynek rodziców z dziećmi.

- plecaki miejskie i sportowe

- rowery oraz rowery elektryczne

Oferta marki Taurus obejmuje przede wszystkim sprzęt przydatny w planowaniu i realizacji wyjazdów wakacyjnych, pozwalający komfortowo i bezpiecznie przewieźć m.in. rowery, bagaże czy sprzęt do uprawiania sportów wodnych. W salonach Taurus świadczymy także szereg usług* takich jak:

- wypożyczalnia bagażników, boxów dachowych, rowerów i przyczepek rowerowych

- montaż bagażników

- montaż haków holowniczych

- serwis rowerowy

- fachowe doradztwo i opieka posprzedażna

* w wybranych salonach Taurus


Komentarze