Nowe boxy dachowe marki Kamei

Wiadomości i wydarzenia

Niemiecka marka Kamei zaprezentowała nowe boxy dachowe. Przyjęte przez projektantów i inżynierów założenia doprowadziły do powstania Kamei Fosco, czyli boxa wyróżniającego się pod względem kształtu, funkcjonalności oraz poziomu bezpieczeństwa. Nowe boxy będą dostępne również w Polsce, a ich oficjalnym dystrybutorem zostanie polska firma Taurus.

Kamei_Fosco_540_01.jpg

Kamei Fosco 540 to pierwszy reprezentant nowej generacji boxów dachowych, stworzonych z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży motoryzacyjnej. Kształt nawiązuje do linii widocznych w wielu współczesnych samochodach.

W nowych bagażnikach Kamei postawiło dużą wagę na funkcjonalność. Nowością jest m.in. zwiększona ochrona poszczególnych elementów, w tym również pokrywy. System zamków gwarantuje odpowiednio wysoki poziom zabezpieczenia przed kradzieżą. Zdecydowano się też na zastosowanie systemu ClickFix, który umożliwia bardzo szybki montaż. Jeśli chodzi o otwieranie boxa, to wykorzystano sprawdzony i ceniony system DuoLift.

Kamei_Fosco_540_03.jpg

W kolejnych latach Kamei zamierza rozwijać linię boxów dachowych Kamei Fosco. Poza pierwszym modelem o pojemności 540 l, dostępny będzie także model mniejszy (420 l).

W trakcie targów Automechanika 2018 nowy box został nominowany do nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów.

Kamei_Fosco_540_05.jpg

Boxy dachowe Kamei Fosco będą dostępne w Polsce najprawdopodobniej już w I kwartale 2019 r.


Komentarze