Nowe boxy dachowe Taurus Adventure

Wiadomości i wydarzenia

Rodzina boxów dachowych Taurus Adventure powiększyła się o kolejne dwa modele – Adventure 300 o kompaktowej konstrukcji oraz przeznaczony do przewozu większych bagaży Adventure 630.

Taurus Adventure 300 to bagażnik o pojemności 300 l, który idealnie sprawdzi się w przewozie niewielkich bagaży. Druga z nowości, czyli Taurus Adventure 630, ma zdecydowanie większą pojemność (630 l) i jest przeznaczona głównie do transportu bagaży o większych gabarytach, w tym również nart i desek snowboardowych.

Taurus_Adventure_630_01_www.jpg

Mniejszy box wykonany jest z tworzywa HDPE, a druga propozycja powstała z tworzywa ABS. W Adventure 300 za montaż odpowiadają obejmy U, podczas gdy w Adventure 630 szybkie i bezproblemowe mocowanie umożliwia system SimpleFix.

Oba modele charakteryzują się nowoczesnym i aerodynamicznym wyglądem, który dobrze komponuje się ze zdecydowaną większością samochodów. Co ważne, boxy są wyposażone też w specjalne uchwyty do przechowywania boxa (np. na ścianie w garażu). Wieka boxów odpowiednio wzmocniono, dzięki czemu bagażniki te zapewniają większą sztywność oraz bezpieczeństwo.

Taurus_Adventure_300_01.jpg

Podobnie jak pozostałe boxy dachowe z serii Taurus Adventure, także dwa nowe modele posiadają certyfikaty TÜV – GS/NORD oraz ISO, a okres gwarancji wynosi 5 lat.

Więcej informacji nt. boxów dachowych Taurus Adventure można znaleźć tutaj.


Komentarze