Platforma rowerowa Thule EasyFold XT taniej o 500 zł

Wiadomości i wydarzenia

Nowoczesna platforma rowerowa na hak – Thule EasyFold XT – to kolejny z bagażników objętych promocją w ramach akcji „Miesiąc szalonych cen”. Ten montowany na haku samochodowym bagażnik można teraz kupić za 2499 zł (standardowa cena wynosi 2999 zł). Promocyjna cena dotyczy Thule EasyFold XT w wersji pozwalającej na przewóz 2 rowerów i będzie obowiązywać do 23 czerwca br.

Co wyróżnia Thule EasyFold XT

Bagażnik rowerowy Thule EasyFold XT należy do kategorii produktów klasy premium. To w pełni składana, kompaktowa i łatwa w użytkowaniu platforma, którą montuje się na haku samochodowym. Wykonany z wysokiej jakości materiałów bagażnik charakteryzuje się przemyślanym designem i systemem prostego montażu (m.in. autorska technologia Thule AcuTight). Co ważne, za pomocą platformy Thule EasyFold XT można przewozić również rowery elektryczne oraz cięższe rowery górskie. Maksymalna waga jednego przewożonego roweru to aż 30 kg.

Platformę rowerową Thule EasyFold XT w niższej cenie można znaleźć w stacjonarnych sklepach sieci Taurus oraz w sklepie internetowym.

Akcja promocyjna „Miesiąc szalonych cen” potrwa do końca czerwca 2019 r. W każdym tygodniu obniżona zostanie cena wybranego produktu.

Z regulaminem promocji można się zapoznać tutaj.

baner_www_Easy.jpg

 


Komentarze