Przygotuj się na lato Odkrywców! - KATALOG LATO 2020

Wiadomości i wydarzenia

Zdaje się, że wiosna przyszła do nas w tym roku wyjątkowo wcześnie. Jest ciepło i słonecznie, pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu.

baner_www.png

W dobie aktualnej sytuacji zagrożenia epidemicznego, starajmy się wykorzystać słoneczna aurę i zadbajmy o odporność i dobre samopoczucie. Ruch na świeżym powietrzu, z dala od skupisk ludzkich, zdaje się być dobrą formą spędzania czasu. Ważny jest tu zdrowy rozsądek i rekreacyjna forma ruchu.

Taurus rusza właśnie z letnią kampanią pod hasłem „Przygotuj się na lato Odkrywców”. Do pobrania jest już aktualny katalog, a w nim kilka nowości na nadchodzący sezon letni. Tu w wersji elektronicznej.

W ramach akcji, która potrwa do jesieni 2020 roku, w kanałach komunikacji marki Taurus, publikowane będą kolejne ciekawe informacje na temat bezpieczeństwa w podróży oraz szereg przydatnych informacji dotyczących poszczególnych produktów i producentów.

Oferta marki Taurus obejmuje sprzęt przydatny w planowaniu i realizacji wyjazdów wakacyjnych, pozwalający komfortowo i bezpiecznie przewieźć m.in. rowery, bagaże czy sprzęt do uprawiania sportów wodnych.

Nowością w asortymencie Taurusa są plecaki oraz szeroki wybór akcesoriów takich jak przyczepki rowerowe marki Thule. Sieć Taurus rozszerza także ofertę o osprzęt survivalowo- offroad’owy cenionej marki Yakima.


Komentarze