SnowUp dla fanów Polskich Kolei Linowych

Wiadomości i wydarzenia

W ostatni czwartek osoby odwiedzające fanpage Polskich Kolei Linowych (w serwisie facebook.com) mogły wziąć udział w akcji promocyjnej przygotowanej wspólnie przez firmę Taurus i PKL. Wśród osób, które poprawnie odpowiedziały na pytanie o rodzaje uchwytu narciarskiego Taurus SnowUp, rozlosowano dwie sztuki tego bagażnika (model SnowUp 400).

W sezonie zimowym 2013/2014 Polskie Koleje Linowe SA, działające już od 1936 roku, oferują m.in.:
- skipass upoważniający do wielokrotnego przejazdu kolejami krzesełkowymi w kotłach Goryczkowym i Gąsienicowym oraz koleją linową Kasprowy Wierch;
- skipassy rodzinne;
- slalom wraz z pomiarem czasu.

 

PKL


Wśród wartych zainteresowania atrakcji znajduje się profesjonalny snowpark, zlokalizowany na zakopiańskiej Gubałówce. Liczne skocznie oraz przeszkody – przygotowane przez profesjonalistów – na pewno zadowolą fanów snowboardu i freestyle.

Z kolei w miejscowości Zawoja (70 km od Zakopanego) swoje umiejętności narciarskie sprawdzić można na Mosornym Groniu. Znajduje się tam – posiadająca homologację FIS – trasa zjazdowa (1400 m). Ośrodek turystyczno-narciarski Mosorny Groń zaprasza nie tylko narciarzy zjazdowych i snowboardzistów, ale również narciarzy uprawiających skialpinizm oraz narciarstwo biegowe.

PKL zaprasza też do uzdrowiska Szczawnica, gdzie znajduje się Palenica – trasy zjazdowe dla każdego, od początkujących i słabo jeżdżących na polanie Szafranówki, poprzez 2000 m trasę tzw. rodzinną, aż do wyczynowej trasy na Palenicy I. Do tego dochodzą też komfortowa, wyprzęgana czteroosobowa kolej krzesełkowa, liczne wyciągi orczykowe i najpiękniejszy widok na Pieniny z Trzema Koronami i Sokolicą.

Ze szczegółową ofertą PKL (możliwy także zakup skipass’ów i biletów przez internet) można zapoznać się na stronie: www.pkl.pl.

Galeria:

PKL

Kasprowy Wierch

PKL

 

 

 

 

 

 

Mosorny Groń

Snowpark (Gubałówka)

 

 

 

 


Komentarze