Spotkanie Partnerów Taurus – „Integracja drogą do sukcesu”

Wiadomości i wydarzenia

W dniach 16-17 września w Ośrodku wczasowym Taurus, znajdującym się na Pojezierzu Drawskim, miało miejsce spotkanie Partnerów współpracujących z Taurus.

Integracja przebiegała pod znakiem spływu kajakowego rzeką Drawą oraz wspólnej jazdy na rowerach w okolicach jeziora Lubie, będącego jednym z siedmiu najczystszych jezior w Polsce.

Lasy, woda, siatkówka. Aktywny wypoczynek. A wieczorem ognisko.

IMG_0191.jpg

Nie obyło się również bez konkursu, podczas którego należało w jak najszybszym czasie „przezbroić” stopę bagażnika Taurus CarryUp. Dla najlepszych – wartościowe nagrody.

IMG_0318.jpg

Centralnym punktem weekendowego spotkania była prezentacja prowadzona przez General Managera firmy Taurus – Roberta Senczka, podsumowująca dotychczasową owocną współpracę oraz ukazująca perspektywy nowych planów. Jak było, jak jest, jak może być – będzie?

B2B_9_2017_Linowno_148.jpg

Druga prezentacja w sposób analityczny ukazała miejsce dzisiejszych firm w internecie – jak ważny jest marketing internetowy i dokąd zmierza. Panel prowadzony przez Adama Nowaka – Dyrektora Zarządzającego firmy Tab2, współpracującego z Taurus.

B2B_9_2017_Linowno_155.jpg

Podczas spotkania przyznano również nagrody specjalne w kategoriach:

- Sprzedaż boxów marki Whispbar – dla DOAN Andrzej Blak;

- Sprzedaż bagażników bazowych marki Whispbar – dla PHU „Krisko” Krzysztof Kowal;

- Sprzedaż uchwytów rowerowych marki Whispbar – dla Boxcars Wojciech Sroczyński;

- Sprzedaż platform rowerowych marki Whispbar – dla AUTO PAK Bagażniki s.c. Maciej Smyk Krzysztof Kwaśny.

B2B_9_2017_Linowno_173.jpg

Gratulujemy!

Jak ważna jest integracja, chyba nie trzeba pisać. Wiadomo jedno – działając razem – wygrywa się więcej. Czasem przyszłość.


Komentarze