Taurus BikeUp Pro – polski uchwyt rowerowy wysokiej klasy

Wiadomości i wydarzenia

Od kilku lat na rynku dostępne są uchwyty rowerowe Taurus BikeUp. Po bardzo dobrym przyjęciu model doczekał się nowej wersji. Taurus BikeUp Pro, który trafił do dystrybucji w ubiegłym roku, wyposażony jest w dodatkowy zamek zabezpieczający. Montaż uchwytu w wersji Pro zajmuje natomiast jeszcze mniej czasu.

Taurus_BikeUp_Pro_-_zdjecie_ilustracyjne_01.jpg

Projekt uchwytu został oparty na modelu Taurus BikeUp, czyli bagażniku do przewozu na dachu samochodu rowerów, w którym jednoślad mocuje się za ramę i koła. Model ten zyskał sobie dużą popularność przede wszystkim dzięki znakomitej relacji jakości do ceny. Tą cechę zachowuje również Taurus BikeUp Pro. Kluczową nowością, która wyróżnia ten model, jest specjalnie wyprofilowana szyna uchwytu. Nadaje ona bagażnikowi jeszcze bardziej nowoczesny charakter i styl.

Z punktu widzenia użytkowników ważne novum to system szybkiego montażu. Nie wymaga on użycia żadnych narzędzi. Uchwyt wyposażono ponadto w dodatkowy zamek, który zabezpiecza sprzęt przed zdjęciem z bagażnika bazowego.

Co istotne, Taurus BikeUp Pro to produkt w 100 proc. polski. Oznacza to, że cały proces – od projektowania do produkcji – został przeprowadzony w Polsce.

Taurus_BikeUp_Pro_-_zdjecie_ilustracyjne_02.jpg

Więcej informacji nt. uchwytu Taurus BikeUp Pro oraz innych bagażników marki Taurus można znaleźć tutaj.

 


Komentarze