Taurus na SKIM&L CUP w Szczyrku

Wiadomości i wydarzenia

W najbliższy weekend w Szczyrku odbędzie się SKIM&L CUP, czyli II Narciarski Puchar Lekarzy, Farmaceutów i Prawników. Wśród nagród znajdą się m.in. box dachowy, łańcuchy śniegowe oraz uchwyt do przewozu nart marki Taurus, która jest jednym ze sponsorów imprezy.

W tegorocznych zawodach, które odbędą się w dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2015 r., udział weźmie w sumie ok. 180 osób, które rywalizować będą nie tylko w konkurencjach slalomu, giganta oraz snowboardzie, ale także na trasach narciarstwa biegowego.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. uchwyt do przewozu nart na dachu samochodu Taurus SnowUp 400, box dachowy Taurus Altro 460 oraz łańcuchy śniegowe Taurus TRS-9 (by Pewag). Na miejscu pojawi się także stoisko Taurusa, gdzie można będzie m.in. sprawdzić, jak w działaniu sprawdzają się nowe produkty marki Whispbar.

Ważną częścią tegorocznego SKIM&L CUP jest również konferencja naukowa, podczas której przedstawione zostaną aspekty prawa, medycyny i sportu. To jednocześnie pierwsza tak duża impreza naukowo-sportowa w Polsce, gdzie spotkają się przedstawiciele wolnych zawodów.

SKIML_CUP.jpg


Komentarze