Uphill MTB w Ustroniu z Taurusem

Wiadomości i wydarzenia

1 sierpnia 2015 roku spotykamy się w Ustroniu. To tam rozpocznie się cykl imprez pod nazwą Uphill MTB Beskidy 2015. Ideę Uphill MTB można krótko scharakteryzować: jak najszybciej wjechać na szczyt góry. Miejsce nieprzypadkowe - Beskidy - znane są z rewelacyjnych tras rowerowych, na których odnajdą się amatorzy jak i wymagający "górale". 

UPHILL.jpg

W sobotę rozpoczynamy w Ustroniu na Rynku o godzinie 10:00, gdzie organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, m.in. prezentacja modeli i możliwości rowerów elektrycznych Kreidler. Chętni będą mogli spróbować jazdy na niektórych modelach i sprawdzić działanie elektrycznego wspomagania. Będziemy obecni również z wybranym asortymentem naszej firmy, m.in. zaprezentujemy bagażniki, boxy, uchwyty rowerowe i inne.

Główną atrakcją dnia będą Mistrzostwa Ustronia w Jeździe indywidualnej na Czas na Równicę w tym Wyścig w Kategorii Rowerów Elektrycznych, gdzie możecie liczyć na naszą obecność. Na to wydarzenie przygotowaliśmy do Waszej dyspozycji 4 modele rowerów elektrycznych. Zawodnicy zainteresowani startem proszeni są o zgłaszanie swoich kandydatur na adres informacja@ustron.pl . Osoby posiadające własne rowery z napędem elektrycznym również serdecznie zapraszamy do udziału w wyścigu.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie organizatorów.


Komentarze