Whispbar WB300 – uchwyt narciarski na najwyższym poziomie

Wiadomości i wydarzenia

Whispbar WB300 to jeden ze zdecydowanie najciekawszych uchwytów narciarskich, które można znaleźć na polskim rynku. Bagażnik ten wyróżnia się eleganckim wyglądem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Za jego pomocą można przewozić jednocześnie do 6 par nart lub 4 desek snowboardowych.

Whispbar_WB300_01_www.jpg

Wykonany z anodyzowanego aluminium uchwyt wywodzącej się z Nowej Zelandii marki Whispbar należy do bagażników najwyższej jakości.

Podobnie jak i inne uchwyty i bagażniki tej marki, odznacza się najlepszymi w branży właściwościami aerodynamicznymi, co potwierdziły odpowiednie badania. Co istotne, dzięki niskoprofilowej konstrukcji możliwe jest zredukowanie hałasu powstającego w trakcie podróży. W razie potrzeby można podwyższyć pozycję uchwytu, co pozwoli na transport również sprzętu narciarskiego z wysokimi wiązaniami. Uchwyt Whispbar WB300 oferuje także zaawansowane systemy prostego montażu.

Za bezpieczeństwo odpowiada sprawdzony system zamków ILS. Przed porysowaniem sprzęt chronią natomiast specjalne gumowe wkładki. Jakość uchwytu potwierdza certyfikat TÜV GS. Bagażnik spełnia też normę City Crash.

Whispbar_WB300_-_zdjecie_ilustracyjne.jpg

Więcej informacji nt. Whispbar WB300 oraz bagażników i uchwytów narciarskich innych marek można znaleźć tutaj.


Komentarze