Yakima FoldClick 2 – lekki i uniwersalny bagażnik do przewozu rowerów

Wiadomości i wydarzenia

Montowany na haku samochodowym bagażnik rowerowy Yakima FoldClick 2 to lekka i uniwersalna platforma, która wyróżnia się też kompaktową konstrukcją – oceniła redakcja australijskiego magazynu rowerowego „AMB Magazine”. Jak zaznaczono w recenzji, ten pozwalający na jednoczesny transport 2 rowerów bagażnik amerykańskiej marki cechuje się też kompatybilnością ze zdecydowaną większością rowerów.

Yakima_FoldClick_2_recenzowany_przez_AMB_Magazine_01.jpg

Cechy bagażnika rowerowego Yakima FoldClick 2

Yakima FoldClick 2 to lekka i kompaktowa platforma do transportu rowerów na haku samochodowym. Składana konstrukcja oraz niewielka waga zdecydowanie ułatwiają przechowywania bagażnika. W platformie tej wykorzystano również m.in. system prostego montażu, odpowiednie zabezpieczenia przed kradzieżą i system odchylania, który umożliwia dostęp do części bagażowej samochodu. Ładowność platformy to 60 kg – maksymalna dopuszczalna waga jednego roweru to aż 30 kg. Co istotne, znaczenia nie mają wymiary kół czy średnica ramy, a platforma pasuje także do większości rowerów z hamulcami tarczowymi i z asystą elektryczną.

W materiale australijskiego magazynu rowerowego wskazano m.in. na innowacyjny design modelu Yakima FoldClick 2, który ułatwia zarówno dostęp do bagaży przy zamontowanym bagażniku, jak i przechowywanie platformy np. w garażu.

Są tańsze bagażniki, ale ten naprawdę się składa i wyróżnia się limitem wagowym, dzięki któremu jest kompatybilny z wieloma rodzajami rowerów" – można przeczytać w recenzji opublikowanej przez „AMB Magazine”.

Yakima_FoldClick_2_recenzowany_przez_AMB_Magazine_02.jpg

Pełny materiał można znaleźć tu, a więcej informacji nt. modelu Yakima FoldClick 2 i innych bagażników rowerowych znajduje się tutaj.

fot. Lachlan Ryan/AMB Magazine


Komentarze