Yakima HighRoad i Peter Sagan w nietypowym teście

Wiadomości i wydarzenia

Peter Sagan nie ogranicza się do jazdy na rowerze. Jeden z najlepszych w ostatnich latach kolarzy na świecie siada też oczywiście za kierownicą samochodu. Jakiś czas temu Słowak wziął udział w nietypowym teście, w którym sprawdzono również właściwości dachowego bagażnika rowerowego Yakima HighRoad.

Yakima_Highroad_i_Peter_Sagan_w_nietypowym_tescie_fot._zrzut_ekranu_youtube.com.png

W akcji testowej kilkukrotny mistrz świata w kolarstwie szosowym  prowadził samochód z zamontowanym na dachu rowerem. Nie była to jednak standardowa jazda, lecz dynamiczne manewry z dużymi przeciążeniami. W praktyce test ten potwierdził, jak dużą stabilność i bezpieczeństwo przewożonego roweru zapewnia bagażnik amerykańskiej marki. Nietypowy test można zobaczyć tutaj:

Yakima HighRoad to wysokiej jakość bagażnik, który zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa i wyróżnia się prostotą obsługi oraz eleganckim designem. To uchwyt, w którym rower mocuje się za przednie koło rowerowe, a nie ramę czy widelec. Dzięki temu bagażnik może z powodzeniem służyć do przewozu na dachu samochodu rowerów z klasycznymi ramami, jak i ramami wykonanymi np. z włókien węglowych. Nowatorski system mocowania jest kompatybilny z kołami o wielkości od 24 do 29 cali. Yakima HighRoad pozwala na przewozu roweru ważącego do 20 kg, a sugerowana cena tego bagażnika wynosi 664 zł.

Więcej informacji nt. modelu Yakima HighRoad oraz innych bagażników rowerowych marki Yakima można znaleźć tutaj.

 


Komentarze